Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mostanában azt veszem észre,...

Mostanában azt veszem észre, mintha nem is kívánnam a sexet, valamint ha sor kerül is rá, van orgazmusom, de nem az igazi, nem az a katarzis, mint eddig volt, inkább csak egy orgazmusocska, milyen iranyba induljak el, ha ki szeretném vizsgáltatni?

Figyelt kérdés
33éves férfi, enyhe túlsúly, nem dohányzom, nem iszom, sportolok, szerintem normális esetben semmi oka nem lehetne ennek.

2020. jún. 12. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez leginkább a partnertől függ..
2020. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy kihűltek a lángoló érzelmeid; vagy pl sablonossá, egyhangúvá, túl megszokottá váltak az alkalmak. Tehát, hogy már van egy megszokott, kialakult sablon, és már nem ad annyi élvezetet. Még gondolatba se.
2020. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rleinte en is ezt gondoltam, de ami leginkább aggaszt, hogy a cucc is elapadt... régen elég nagyokat lőttem, mostanában pedig jó ha kijön 1-2csepp
2020. jún. 13. 05:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy andrológusi kivizsgálást csináltatnék. Amit vázoltál, már nem párkapcsolati probléma.
2020. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szervi gond lenne. A libidód csökkent le inkább. Nem tudom, hogy mit és mióta sportolsz, de lehet az veszi el az energiád hogy túlhajtod magad vagy pedig nem megfelelő a táplálkozás, ezért nincs kellő energiád rá. Ilyenkor a test nem a szexre fog koncentrákni, hanem a túlélésre és az alap dolgokra fordítja a meglevő energiáját. Az ondó mennyisége függ a hormonszinttólől, és a nemivágytól is. Minél jobban fel vagy izgulva, és minél többször van szex vagy önkielégítés, annál jobban be fog indulni a termelés. Ha ritka a szex vagy a maszturbáció, akkor pedig lecsökken a sperma mennyisége.
2020. jún. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!