Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kipirosodás, égő érzés a...

Kipirosodás, égő érzés a fitymán. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Orális aktusom volt egy nővel, másnap jelentkeztek ezek a tünetek. Csak nagyon kicsit fáj, viszont meglehetősen piros a fitymám.

2020. jún. 15. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami fertőzés. Kérdezd meg, milyen betegsége van, vagy kinek milyen testnyílásában volt a nyelve a közelmúltban.
2020. jún. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg fertőzés okozhatja.

Lehet nemibeteg volt a partnered. Menj dokihoz.

2020. jún. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló velem is volt, csak én aktus után lefertőtlenítettem a tökömet ilyen törlőkendővel, szarrá gyulladt az egész még jobban aztán hetekig/hónapokig sz*ptam vele mire kikezeltem... De ilyen gombaölő krémekkel kell kezelni és jó lesz az, persze lássa orvos aztán kenjed minden sz.rral. Kamillás borogatást addig megpróbálhatod, azzal nem ártasz, vagy esetleg betadine.
2020. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!