Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van jó urológust Győrben?

Van jó urológust Győrben?

Figyelt kérdés
Megbízható, precíz, becsületes...ilyen kéne. Köszi! :)
2020. jún. 20. 16:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyszerű hogy így leírtad a negatív véleményedet az egészségüggyel kapcsolatban de azt mondta, hogy ne orvosokat keressek. Akkor mégis ki a fenét?! Ezt nem írtad le, csak, hogy milyen sz*r az egészségügy... nem csoda hogy csak 2 pipád van a válasz százalékodban.
2020. jún. 20. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha pipa alapján itéled meg az embereket és úgy minden nélkül elvársz de nem kérsz akkor tuti ezt is érdemled mer t így állsz hozzá mindenhez! Oké nyugottan beszólogathatsz, magadat minősíted csak vele hha ilyen beszólogatós vagy! Nem nekem van még fitymaszűkületem én viszont kerestem erre megfelelőbb szakembert, találtam is és meg is sikerült mentetnem a fitymámat, akárki akármit állít. Csak a lúzerek ítélkeznek mint ahogy a birkák bégetnek. Akiknek van esze az tudja mit keres:)
2020. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akinek van esze... azért van itt ennyi fitymás kérdés mert ennyire egyértelmű, hogy mit kell keresni... hát nagyon nem! Szóval az üres szöveg helyett segíthetnél, mert eddig csak azt mondtad, hol ne keressem és vak vagyok hogy nem találom..
2020. jún. 20. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyépként amit meg leírtam a magyar egészségügyről az nem egyszerű dolog negatív vélemény hanem sajnálatos tény amit mindenki tud sajnálkozik is rajta csak ha róla van szò neki van baja és azt kellene orvosolni, akkor hitetlenkedik és játsza a hülyét. De ha nem hiszed járj utána, Én is azt tettem!
2020. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, megint nem írtad le, hogy hol keressem a megoldást...
2020. jún. 20. 20:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Dr Bénes Tamás.
2020. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!