Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet velem a probléma?És...

Mi lehet velem a probléma?És hogyan tudnám megoldani??

Figyelt kérdés

Már kb 1 éve az van hogy kicsit sárgás a spermám,különösebben nem fordítottam nagyobb figyelmet a dologra,de most ,hogy már lenne egy kis akció valakivel,ezért már nagyon érdekel és ezen jár az agyam.Én nem értem,hogy hogyan történhetett ez,mert még nem volt szexuális kapcsolatom....Olyat hogy ananászt meg stb amit így olvastam nem nagyon eszek,lehet ez az oka???

17/f



2020. jún. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ananászhiányod van, az csak az ízére lenne hatással. A sárgás szín teljesen normális.
2020. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a szexuális kapcsolat sincs hatással a sperma színére... Amúgy tényleg normális, ha egy kicsit sárgás. Nem mindig kell hófehérnek lennie.
2020. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké hogy egy kicsit sárga,de kb már 1 éve nem volt ilyen fehéres mint aminek lennie kell. :(
2020. jún. 23. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a második válaszban írtam, ha csak kicsit sárgás, nincs nagy baj, nyugi!
2020. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!