Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17éves vagyok, és nem hiszem,...

17éves vagyok, és nem hiszem, hogy nő fog még a péniszem.. Szerintetek elkezdjem használni azt a péniszpumpát(vákumpumpa)?? vagy miaz.. És ha használom, attol fog nőni valamennyit?? És létszi értelmes választ adjatok:)

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog tőle nőni. Minek a rövidítése a "létszi"? Csak az értelem miatt...
2020. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Kár parázni. 17 évesen még elég kis csenevész péniszem volt nekem is. Aztán 18 és 19 éves korom között meglódult a növekedése, egész szép lett. No nem lett nagy, azt nem mondhatom, csak olyan normális középméretű. Talán attól, hogy akkortól maszturbálok rendszeresen és így hormonálisan is rásegítettem a növekedésre. Az orvosok is azt mondják, hogy a péniszt használni kell, ez az egyetlen ellenszere a zsugorodásnak. Ha polírozod rendszeresen, akkor nem megy össze, tartja a nagyságát.
2020. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azt mondják, hogy sok fiúnál már eléri a végleges méretet, és nem nő tovább:/
2020. jún. 27. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is nőtt még 17 éves korom után. Tényleg jó az, ha használod, mert rásegít a növekedésre.
2020. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj neee..a vákumpumpa más célt szolgál. Ha megnézel egy amerikai videót, abban porszívót használ a versenyző...de nem pénisnövelésre. Meg kell várni, hogy rendesen kifejlődjön veled együtt. Húsz éves korodig nincs ok izgalomra. Amúgyis nem a nyugalmi állapot, hanem az izgalmi a lényeg.
2020. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 17 eves koromig nőtt. Semmilyen módszerrel nem fogod tudni véglegesen megnövelni a péniszed méretét, csak maximum impotenciát okozni ezekkel. A péniszpumpa hosszú távon egészségtelen is, mert kitágítja a hengeres testet, benne a véredényeket, amiket később nem fogsz tudni rendesen megtölteni vérrel.

Az hogy a péniszed hány éves korodig nő, az a genetikádtól függ. Lehet nő még, de lehet már nem. Ezt senki sem fogja tudni neked megmondani.

Akkora lett, amekkora. Ezt el kell fogadnod.

2020. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Növekedését nem a kor,súly,magasság,genetika határozza meg,a nemi nemi érésed .Változtatni nem tudsz rajt.Tiltás miatt máshol nem vagy elérhető
2020. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány cm hogy így aggodsz? Szerintem a pumpával csak felállitani lehet. Nagyobb nem lesz tőle
2020. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!