Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kerdes, tapasztalt,...

Egy kerdes, tapasztalt, értelmes emberek véleményére lennek kiváncsi. ?

Figyelt kérdés
Sosem látott meg a lany kepen se sehol, de egy elég közeli viszony alakult ki köztünk. kb egyformák vagyunk, és elég erosen megtaláljuk egymassal a hangsulyt. telefonálni szoktunk amikor megy haza fele a munkahelyéről, meg ilyenek. olyan dolgokat oszt meg velem, amit 1-2 ember tud rajtam kívül, és állandóan szapulja a mostani barátját is, hogy nem kapja meg azt a törődést és figyelmet amire vagyik. meg 2x elhivott, hogy menjek vele meg a húgával biliárdozni. szerintetek, ha eloben tetszenek neki, akkor lehetne köztünk valami több mint egy baratsag?
2020. jan. 29. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tetszeni fogsz neki vagy nem.

Vagy lesz köztetek valami vagy nem.



Itt nem fogsz erre a kérdésre tuti választ kapni,főleg idegenektől. Amit hoz a sors,azt fogadd el.

2020. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
még jó hogy lehet
2020. jan. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt nem tudhatjuk, megjósolhatatlan hogy egy netes "kapcsolat" működik-e élőben vagy sem. Mindenesetre kezdj egy képcserével, utána meg menj el velük biliárdozni. Ha nem teszed meg akkor sosem tudod meg, csak elszalasztasz egy lehetőséget. Kösd fel a tökeidet aztán hajrá :)
2020. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3#

abszolút nem “netes” kapcsolat. 6 eve van baratja, és együtt is élnek.

Csak ahhoz kepest, hogy semmit nem látott belolem, elég közel elengedett magahoz főleg úgy hogy nem ilyen a szemelyisege. rettenetesen egy húron pendulunk. meg igazából én sosem keresem ot mindig o ir vagy hiv fel telefonon. de igazából heti 7/7-et beszélünk jó pár orat. Csak egyszerűen nem tudom mire vélni meg elég sok dologban megnyilvánul, hogy mashogy nez ram mint másokra. de például sosem kert kepet rolam, nem tudom, hogy ennek mi az oka🤔 igazából nekem o mint no mint ember leirhatatlanul tetszik, igazából szívesen tovább vinnem a dolgot. csak ilyen megnyilvánulásokbol nem igazab tudom leszűrni, hogyha tetszenek neki akkor nyitott lenne barmire is. lepni azért nem merek, mert egy biztos kapcsolatot nem fog elhagyni egy “nem biztos” miatt, és nemcakarom elbaszni vele a kapcsolatomat mert meglehetősen fontos lett nekem o🤷‍♂️ pedig sok lanyt ismerek, de egy lany se fogható hozza személyiségileg..

2020. jan. 30. 21:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Unalmában veled köti le magát. Ne képzelj bele túl sokat.
2020. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért pont velem hogyha körbeveszi rajtam kívül 10-15 ember?🙄
2020. jan. 31. 04:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos azért,mert mikor nincs mellette az a 10-15 ember,akkor te is jó vagy a szórakoztatására. Nem véletlen hogy még a képedre se kiváncsi ennyi idő után.
2020. jan. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7/7 napot beszélünk, és nem mellesleg 3-4 orakat rendszeresen 7 hónapja. és igazából o mutatja azt ki csak hogy fontos vagyok neki nem forditva. ha nem irok neki 1 napig o ir ram én sosem irtam neki elsonek
2020. jan. 31. 06:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Hiába írod le ilyen részletesen,attól mi idegenek nem tudjuk a választ. Beszéld meg vele ide írogatás helyett és majd elmondja a lány,hogy mi a szitu.
2020. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ha ennyire tapasztalt vagy.. elmondod, hogyan vezzesem fel?
2020. jan. 31. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!