Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hugyuti fertőzés recska? 1...

Hugyuti fertőzés recska? 1 hete szedem a gyogyszert de mar nagyon kiakarom verni lehet bajom?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az urológusoddal!
2020. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz tőle bajod. Az antibiotikum a vér útján jut a prosztatába. Sőt jót is tesz ha van ott mozgás mivel oda amúgy is nehezen jut el a gyógyszer.
2020. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy fokkal nem jit el nehezebben a gyógyszer oda. Kiverheted, nem lesz bajod.
2020. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már rég meg kellett volna tenned .
2020. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De faj a peniszem picit es felek hogy jobban fog
2020. júl. 4. 18:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki sikerult kivernem akkorat lottem h az arcom is olyan lett akaratomon kivul. De nem fajt meg semmi erdekes olyan volt mint szokott csak picit paraztam ez mit jelent most ?
2020. júl. 4. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ugye.Biztos hogy a gyógyulás útján vagy .
2020. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem volt semmi gond vele, nem fájt, akkor szerinted mégis mit jelent? Kérdező azért a józan paraszti eszed is használhatnád és lehetne gondolkozni.


Arra a részre, hogy mennyit és hova lőttél pedig köszönjük, de nem vagyunk kíváncsiak.

2020. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!