Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót 2 hete, de ugyanúgy megmaradtak a tüneteim (többi lent). Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több mint két hete hagytam abba a fogamzásgátlóm, amit 2, 5 évig szedtem. Az utóbbi másfél évben kezelés nélkül állandóan előjött sárga folyás és viszketés de a mintavètel után is negatív lettem mindenfajta fertőzésre, szóval a nőgyógyászom is mondta hogy a fogamzásgátló okozza. Emellett a libidóm is fokozatosan enyhült, olyan szintre hogy már semennyire se volt az utóbbi időben. Ez kicsit visszatért de a ,, gombás " tünetek miatt nem kellemes az együttlét és bár igaz hogy olyankor nincs folyásom, feszülő érzést kelt szeretkezés közben. (emiatt sokszor kerülöm a helyzetet és félek hogy a páromnak ennyi idő szenvedés után elege lesz)

Most hogy abbahagytama gyógyszert, a tünetek enyhültek de nem túl sokat. Sárga folyás ugyanúgy jelentkezett, fehér darabokkal és másfél hét után a viszketés is visszajött. Elkezdtem kenni a bevált krémemmel, csak ez tudja elviselhetővé tenni.

Menstruációm majd jövő héten kellene hogy megjöjjön, az után valószínűbb hogy helyreàllok vagy ennek idő kell? Vagy már most rendbe kellene jönnöm de valami gond van? Valaki segítsen mert a mindennapjaim teszi tönkre ez a helyzet...



2020. febr. 21. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ezeket a tünetek voltak!

Libidó megszünt, minden hónapban fertőzések. Annyi hogy nekem nem csak tünetek voltak, hanem tényleg volt fertőzés.

Fájdalmas volt a szex, néha még véreztem is. Egyre kevesebb volt az együttlètek száma.

Én is abba hagytam, egy kis idő után helyre jött minden!

Szerintem vàrj még picit! Ha pedig nem változik, akkor keress fel másik orvost is, hàtha a mostani nem vesz valamit észre!

2020. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt még nem ürült ki a gyógyszer. Ha nincs gombád és bakteriális fertőzésed, akkor is egy hüvelyi probiotikum kezelés nem ártana.
2020. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több idő kell h ki ürüljön a gyógyszer a szervezetedből. Fordulj orvoshoz
2020. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!