Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a herémen?

Mi lehet ez a herémen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre, hogy a bal herém tetején egy herétől külön mozgatható csomó van, ami mint később kiderült nem egy csomó, hanem mintha az erek lennének, elkönyveltem here visszérnek, ha gondot okoz orvos, tiszta sor... pár hete figyelmes lettem hogy, a jobb herémen, alul egy hasonló csomó szerűség van, nem mondanám csomónak mert hosszúkás, mintha szintén ér lenne, sokkal kisebb, külön mozog a herétől, nehezen megtalálható, viszont mintha fájdalmat sugározna a jobb alhasba és vele szembe a hátamba, derekamba. Illetve mintha a jobb oldalon kintebb lenne a herém, kidülled, olyan mintha a péniszemmel egy vonalba lenne, de mégis kisebb a jobb herém mint a bal.
2020. júl. 4. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a mellékherét érzed? Az szokatlan, hogy mindkét herén ugyanott, ugyanolyan elváltozás lenne, de egy urológiai vizsgálat tudna erre pontos választ adni.
2020. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!