Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet tünetmentes gomba vagy...

Lehet tünetmentes gomba vagy más fertőzés? Csak látszik de nem viszket.

Figyelt kérdés

A fitymám hátrahúzott állapotában a makkom alatt egy nagyobb meg 1-2 kicsi szabálytalan formájú pirosas-rózsaszínes (mintha meglenne kicsit égve, vagy marva) folt van. Azonkivül hogy halványan ez látszik, semmit nem produkál. Nem viszket, nem váladékozik, nem érzékenyebb az a felület. Tapasztalt már valaki hasonlót?


Amire tippelni tudok esetleg, szex közbeni sérülés (bár nem olyan), tengervíz sótartalmára esetleg valami érzékenység(de gondolom akkor érzékeny lenne vagy fájna), gomba, vagy vírus.


2010. aug. 2. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, én sem találtam róla semmit, ezért elmentem egy urológushoz, azt mondta, semmi baja, normális teljesen. Semmi sem lesz a tengervíztől vele, legalábbis nekem nem volt.
2010. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!