Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál mi a jele tünete...

Férfiaknál mi a jele tünete annak hogy a nemiszerv nem egészséges (fertőzés gomba)? Hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés
Páromnak piros pöttyök voltak a makkján de nem kidudorodva..egy idő után elmúltak ,most meg azt vettem észre hogy a feje olyan pirosas addig ameddig a fityma elér.de már szeretkeztünk ő azt mondja hogy nincs semmi baja.én most szedtem antibiotikumot és ugyebár az a Hflórát felrúgja,tegnap szeretkeztünk és nekem fájt egy picit a behatolás illetve a sperma csípte égette belül a hüvelyemet.meg apisilés is kellemetlen.volt ,,Tehát feltátelezem hoyg HÜvelygombám lehet.miután antibiotikumot abbahagyom el akarok menni orvoshoz,,Páromat hogy kell kezelni?Nem szeretném hogy visszafertőzzön.Lehet nem is kapta el? Nekem nem viszket neki se...csak nekem fáj a közösülés
2009. jún. 4. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzésre jó a canesten, ami külsőleg van, de a párod kenje vele a péniszét, két hétig, naponta kétszer.

Utána a felülfertőzés elkerülése érdekében, még egy - két hétig napi egyszer.

Te pedig a hüvelygombára a belsőleg használható canestent, ami kimondottan hüvelygombára jó.

Felülfertőzés esetében ritkábban , de neked is kell alkalmazni.

Pontos betegtájékoztatót a kenőcs dobozában, illetve gyógyszerésztől kapsz, mivel vénymentes a krém.

A leírtak alapján nagyon úgy néz ki, hogy párod fertőzött meg egy kis gombával, amit összeszedhetett, fürdőben, tusolóban, más után használt fürdőnadrágtól is.

A közös tusoló használata kockázatos, nagyon hamar össze lehet szedni nyavalyákat. Lásd, munkahelyi zuhanyzó, strand stb..

2009. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!