Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van kintebb az egyik herém?

Miért van kintebb az egyik herém?

Figyelt kérdés
Észrevettem, mintha mostanában, bár lehet eddig is így volt csak nem figyeltem, hogy a jobb herém kintebb van mint a bal. Ezt úgy kell elképzelni hogy a testemtől kifele, elmozdítva a talajjal párhuzamos egyenesen. Úgy is mondhatnám, hogy a péniszem rajta fekszik a bal herémen, és a jobb herém a péniszem mellett van. Mi okozhatja a problémát?
2020. júl. 18. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi probléma vele. Az a két here nem fér el teljesen egymás mellett, ezért az egyik előrébb van.


Van akinek az egyik lejjebb lóg.


Ennek biológiai oka van, de semmi problémád nincs.

2020. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő játszik, lentebb van a bal és előrébb a jobb... elképzelhető azért mert nagy darab vagyok és így férnek el a combomtol?
2020. júl. 18. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Semelyik páros szervünk nem szimmetrikus, teljesen normális.
2020. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Ennek az az oka,menet közben ne ütközzenek egymáshoz,mert az fájdalmat okozna .Semmi különösebb ebben nincs .A természet megoldotta ezt is .
2020. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!