Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Be van gyulladva a tetoválásom.?

Be van gyulladva a tetoválásom.?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap csináltattam egy tetkót és most nagyon fáj be van gyulladva. Mit tegyek rá?
2020. júl. 22. 00:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tettem rá betadin krémet és sebzik be fele nagyon fáj mit tegyek?
2020. júl. 22. 01:40
 2/11 anonim ***** válasza:
A sebzik be fele mit jelent?
2020. júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy sebes
2020. júl. 22. 07:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy mond keményedik szárad
2020. júl. 22. 07:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy elfertőződött, vagy allergia, de valamennyire fog fájni még egy ideig. Nagy fájdalomnak nem szabafna lennie. Menj el bőrgyógyászatra, ha holnapra nem lesz jobb.
2020. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na azóta jobbult már nem fáj be kenegettem és csillapodott már nem száraz
2020. júl. 22. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó, pár napig lehet ilyen.
2020. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen pár napig ilyen lesz utána olvastam


köszi azért

2020. júl. 22. 10:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora tetoválásról van szó és melyik testrészen helyezkedik el, de melegben pl a lábon lévő mintáknál előfordul a gyulladás, mivel terheljük amúgy is a súlyunkkal és pluszban még a meleg is rátesz hogy lassítsa a gyógyulást. Lényeg hogy mindig tiszta kézzel kend be, ne kapj bele és azzal kend amit a tetoválód ajánlott. Túlfóliázni nem érdemes, mert alárohad és attól is begyulladhat. Ha nem kened és elhanyagolod akkor pedig kiszárad, berepedezik és csúnyán fog gyógyulni, a festék a heggel együtt kipotyog a bőrből. egy tetováló
2020. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kilences vagyok. Most olvasom, hogy betadinet raktál rá. Ez nem tetoválás kezelésére való. Bepanthen kenőcsöt ajánl a legtöbb tetováló.
2020. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!