Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől ilyen gyomorbajos...

Mitől ilyen gyomorbajos minden fiú?

Figyelt kérdés
Két haverom is meg a bátyám sokszor akármit esznek otthoni főtt kaja vagy rendelés,tehát nem kajától függ,rájukjön a görcs,hasfájás,wc- re járnak vagy csak feküdni tudnak ingerültek,rosszabbul viselik mint a lányok a menszeszt. De mitől van ez? Egy lányismerősöm se ilyen,de a fiúknál elég sokszor.( nem csak piálás után mert egyik soha nem iszik)
2020. júl. 26. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Puffadás vagy valamire allergiás

ki kell vizsgálni orvossal

én ilyet soha nem tapasztaltam kivéve ha teli zabálom magam

2020. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem rossz ötlet. Lehet IBS-ük van. Elég sokaknak van, csak nem tudnak róla, mert félnek dokihoz menni és nem vizsgáltatják ki magukat.
2020. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is hajlamos vagyok. Nálam sokat javult amikor kevésbé zsírosan táplálkoztam, pl. ha ettem sült húst, akkor köretként nem sült krumplit vagy rizst ettem hozzá, hanem savanyúságot / salátát, és akkor nem volt ilyesmi. Esetleg próbáljatok meg egy ilyet egyszer? Hátha segítene.
2020. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nem normális étkezés. AZ a sok tápszeres, adalékos kaja ami a legegészségtelenebb.

Mindezt olyan címszóval reklámozzák az a jó és egészséges.

Forditva van manapság minden.

2020. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!