Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lehet segíteni a...

Szerintetek lehet segíteni a barátomon?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy? Kb fél éve elkezdett edzeni hogy ő hú de nagydarab meg kigyúrt lesz mindenki félni fog tőle aztán nemsokkal utána olyan február környékén aztmondta tud szerezni cuccot meg minden aztmondták semmi baj nem lesz belőle ha beveszi mindet creatine ph-x , 210es kiszerelés olcsóbban mint a bolti ár, másnap jött megmutatta a dobozára simán rávan írva hogy kapszula! hát egyáltalán nem az volt rajta hanem valami tabletta a közepén háromszöggel, mondtam neki hogy ez nem kóser ez tuti valami rossz "cucc", ő bezzeg ááá nem aztmondták rosszul van ráírva csak aztmondták piramisban szedjem őket, néhány hét után mikor már csak a felemaradt befejezte a szedését mert nem fejlődött tőle,aztán utánanézett ő is és belátta hogy nekem volt igazam, nagyon megszívta és tényleg nem az, bezzeg addig makacs volt miután rá nem jött egyedül is a bajra... aztmondta utána h háát nincs semmi bajom de a "cerkám" nem mindíg áll fel amikor kéne, de majd megjavul, hát azthitte megfog hazudott is h semmi baj nincs vele aztán 1ik nap teljesen berugva elmondta nekem az igazságot hogy még mindíg nem oké a helyzet ott lent, kérdem én mi segítség lehetne a baj megoldására?(ő kérte meg hogy valakit kérdezzek meg mert neki nincs arca rá:S) köszönöm előre is bocsi hogy hosszú lett, ja és azt a dobozt amiben maradt az a néhány tabletta kihajítotuk a francba...
2010. aug. 3. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem értek az ilyenekhez mi lehetett az a dolog aminek a felét "elfogyasztotta" ?
2010. aug. 3. 20:21
 2/8 anonim ***** válasza:
2-3 honap kell, amig kiurul a szervezetebol, azt tudom, hogy egy-ket erosebb antidepresszansnak is ilyen hatasa van.
2010. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak hogy már azóta kb 5hónap eltelt ... vagy még több
2010. aug. 3. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
hat en nem vagyok orvos, lehet meg kene kerdezni egy dokit,akar telefonon, nem kell szemelyesen
2010. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a szer szedése közben sem működött a műszer?
2010. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de meg még előtte
2010. aug. 5. 11:43
 7/8 A kérdező kommentje:
legalábbis ezt mondta
2010. aug. 5. 11:44
 8/8 anonim válasza:
el kell menni urológushoz ezen nincs mit kérdezgetni neten szégyen nemszégyen ha hülyeséget csinált vállalja a következményeket 2:05 voltam
2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!