Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Késleltetett orgazmus panazáva...

Késleltetett orgazmus panazával hová menjek?

Figyelt kérdés
Szerintem késleltetett orgazmusom van ugyanis van hogy egy órán keresztül sem tudok elmenni. Ez elég ciki, hogy barátnőim már réges régen elmentek én meg férfi létemre (elvileg nekünk hanarabb beteljesedik az orgazmus) gyakoraltilag nem tudok kisajtolni magamból semmit. Van, hogy feladom. Annyira elfáradok, hogy képtelen vagyok elmenni. Az olvastam, hogy ennek lehetnek lelki illetve szervi panaszai. Van-e egyáltalán olyan, hogy szexuálpszichológus szakrendelés? Kihez forduljak először ilyen problémával?
2010. aug. 3. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Elméletileg nehezebb gyógyítani, mitn a korai magömlést. De ne add fel. A férjemnek is ez volt a baja (szintén lelki okai voltak), és pár hónap alatt megoldódott a probléma. Csak egy megértő és türelmes feleség kellett hozzá. :-)

2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A páromnak is ez a problémája, és már évek óta tart. Hogyan lehet ezt megoldani, ha nem hajlandó szakemberhez fordulni?

Nagyon szeretjük egymást, szóval nem feszült, vagy ideges ha velem van, és romantikus a kapcsolatunk. Én elfogadtam, hogy ez van, de szeretném ha a boldogsága teljesebb lenne. Ő csak a saját kezétől élvez el.

2011. ápr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!