Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ha sokáig nem élveztek...

Fiúk, ha sokáig nem élveztek el akkor este a szervezet gondoskodik az ondó távizásról? Lehet olyan hogy erekció nélkül? Vagy ez minden esetben azzal párosul... Ha valaki lebénul és nem működik ott, akkor ilyenkor hogy van ez a folyamat?

Figyelt kérdés

#erekció #Ondó távozás
2020. aug. 4. 10:53
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
30%
Nem ürül ki magától amiatt, mert sokáig nem megy el valaki. Gerincsérülteknél változó, aki gerinctől lefelé nem érez semmit, legtöbbször van spontán erekció és magömlés is, de van olyan eset is, hogy nincs erekció.
2020. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor létezik így erekció nélküli magömlés is?
2020. aug. 4. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
De kiürül magától. Éjszakai magömlés a neve, ami kamaszkorban elég sokszor előfordul, de felnőtteknél is előfordul abban az esetben, hogyha a prosztata megtelt, hiszen annak a kapacitása is véges a termelés pedig nem áll le. Ha nem él valaki rendszeresen szexuális életet, és önkielégítést sem végez, akkor sem áll le, de lassul.
2020. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Ezek szerint ha valaki lebénul akkor is, mert nem kell hozzá szexuális inger.

Hasznos volt a válasz, :)

A papok jutottak még eszembe náluk gondolom érdeklődés hiányában ugyanúgy lassul.

2020. aug. 4. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

3 as kicsit megkeverted a dolgot,a fele sem igaz.

Vedd át újra nemi szervek működéséről való ismereteidet .

A mellékherék kapacitása véges.

2020. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 5-ös, akkor szeretném, tisztázni. Mellék here, és nem prosztata. Fele sem igaz... Gratulálok, szerintem ezzel a hozzászólásoddal teljesen sikerült magad leírnod hitelességből, legalábbis a szememben biztos. Ideje elmenni biológiát tanulni, ahogyan én tettem a gimnáziumban emelt szinten, majd elmentem orvosnak, ahol tovább tanultam biológiát, és a doktorimmal köszönöm, de kellően jól meg vagyunk a jelenlegi tudásunkkal.
2020. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nos igen, azért ne vesszetek össze de köszönöm a választ író tévedésének kijavítását!

Én egy gimis lány vagyok akit érdekel a biosz, így nagyjából tudom hogy a mellékhere játszik szerepet..

A kérdésem arra irányult, hogy erekció hiányában, lásd pl bénulás abban az esetben hogyan reagál a szervezet. Mert stimuláció miatt és hormonok hatására természetesen oké ürül. Ha egy bénulás kizárja az okokat, akkor gondolom anélkül távozik hogy nincs meg a "felált állapot".

2020. aug. 4. 16:47
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
De létezik náluk is spontán erekció, ez nem tudom mitől függ, de egyébként anno készült tanulmány arról, hogy ezeknek a betegeknek hogyan lehet ezzel az állapottal szexuális életük.
2020. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19:08: Kurt Vonnegut szerint sehogy, ahogy azt az Időomlásban megírta. :)
2021. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!