Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már nincs fitymaszűkületem?

Már nincs fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 8-9 éves lehettem amikor észre vettem azt hogy egyáltalán nem tudom hátra húzni a bőrt, el mondtam apukámnak és ő azt mondta hogy ez fitymaszűkület de nem mentünk el az orvoshoz, apukám annyit mondott hogy sokat húzogassam. Most jelenleg 17.éves vagyok és jól müködik, az egyetlen baj az az hogy amikor merev akkor egy picit nehezen tudom lehuzni de amúgy minden rendben vele. Hallottam olyanokat hogy ha valakinek Fitymaszűkülete van és úgy szexel akkor felszakadhat a bőr meg ilyenek, ettől eléggé megijedtem ezért csináltam itthon egy műpinát amivel kielégithetem magam és azt is teljesen jól tudtam használni, kiverni is kitudom szóval szerintem mondhatjuk azt hogy valamennyire kigyogyúltam belőle, szóval szerintetek ha továbbra is így húzogatom akkor teljesen kigyógyulhatok belőle? Mert ugye még merev állapotban van vele egy kis gond, és volt már olyan kőzületek aki Fitymaszűkületes de még is szexelt?

2020. aug. 7. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Azt írtad, hogy merev állapotban még van vele egy kis gond, tehát nem gyógyultál ki belőle. És jól hallottad, ez a nemi életed során gond lehet. Keress fel szakorvost, mielőtt nemi életet kezdesz élni!
2020. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkabb csinaltasd meg, mert ha aktus kozben szakad valami, akkor sokkal nagyobb beavatkozasra lesz szukseg, meg ilyenkor max egy metszes megoldja
2020. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szűkület,és a rövid fék 2 különböző dolog.

Ha rövid a fék olyan orvot kell keresni,aki az egészet leműti,és nem fél megoldást csinál.

1 átmetszés csak fél megoldás.Ilyet csak a lusta orvosok csinálnak.

2020. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!