Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a bal hónaljam?

Miért fáj a bal hónaljam?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja szőrtelenitettem aztán ma reggel új dezodorral fújtam be és rá 3 órájára fájdalmat érzek ott ha fel emelem a kezem és egy kis csomó is van ott, az új dezodor miatt lehet?


22F



2020. aug. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyirok csomó ott is lehet.
2020. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer volt már ilyen nekem de el is múlt, remélem holnapra el múlik :)
2020. aug. 7. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A hónalj tele van nyirokcsomóval, és a bőr is vékony ott. A borotválkozáskor a felső hámréteg egy részét leszeded, ezért könnyebben bejuthatnak bacik. Valószínűleg egy nyirokcsomó durrant be. Este borotváld le és legközelebb csak reggel fújd be magad dezodorral, hogy addig szellőzzön és regenerálódjon a bőr is.


Ha ez többször elő szokott veled fordulni, akkor érdemes kipróbálni alumínium mentes dezodort, mert valószínűleg érzékenyebb vagy. Ha pedig nagyom rendszeres, akkor akár dokihoz is el kellene menni és ultrahangoztatni, mert az állandó gyulladás nem normális.

2020. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de másnapra el is múlt szerencsére :)
2020. aug. 9. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne keresned alumínium mentes dezodort. Nekem is volt hasonló problémám és azt mondta a dezodorban lévő alumínium is okozhatja.
2020. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!