Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz váladékozása, lehet...

Pénisz váladékozása, lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves srác vagyok. Olyan visszatérő problémám van, hogy néha megesik, hogy vizelés végén, mikor már pont kifolyna az összes vizelet, jön egy fehér utófolyás. Nem ondónak tűnik, mert az nálam sűrűbb és átlátszóbb, ez meg folyékonyabb és inkább olyan "meszes víz"-re hasonlít, folyékony és fehér, el is színezi fehérre a ruhaanyagot, ha rámegy.


Nincs szexuális életem, soha nem volt párkapcsolatom se, így önkielégítéssel "nyugtatom magam" 7 éve kb. Mennyisége változó. Régen naponta, most leginkább pár naponta, de van, hogy több napig se csinálom.


Anno volt olyan is, hogy kb havonta egyszer önkielégítés után majdnem egy óráig fokozatosan kezdve nagyon fájni kezdett a belső szervek (prosztata) táján, és fokozatosan, 1 óra alatt elmúlt. Erős fájdalom volt, feküdni se tudtam vele. Ez utóbbi már jópár éve nem jelentkezett, de régebben többször előfordult.


Viszont ez a folyás megesik néha máig. Most pl. pár napig tartóztattam magam a masztival, úgy 2 nappal ezelőtt volt egy ilyen folyás. Ma csináltam önkielégítést reggel, de ma délután is volt. Eddig azt hittem, csak a prosztata ürít így, de nem úgy tűnik. Plusz ilyenkor furcsán érzem a belső (nemi) szerveket. Nem fáj, csak kicsit fura.


Muszáj vagyok önkielégítést végezni - levezetni valahogy a vágyakat és a nemi élet hiányát -, nem tudom, ezek mitől lehetnek. Húgyúti gyulladás esetleg?


Vagy az elfojtott szexuális/szerelmi vágyak hatására felborulhat a hormonháztartás? Sokan vádolnak, hogy nem egészséges a szex kerülése, de nálam a test ürül az önkielégítéssel, az érzelmi elfojtások pedig más kérdés szerintem...



2020. aug. 8. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz minél előbb!

Vagy voltál már orvosnál,mióta így vagy?

2020. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam még orvosnál, most jutottam csak el oda, hogy kiírom kérdésnek. Az a poén, hogy most pl. érzem a prosztata táján, hogy fura, de a vizelet nem csíp (olyan is szokott lenni). Ezzel sose mentem még orvoshoz, eddig letudtam azzal, hogy "biztos csak húgyúti gyulladás", idővel ezek elmúltak eddig.


A fura az, ami most eszembe jutott, hogy 4-5 évvel ezelőtt kb. havonta egyszer egy maszturbálás után (naponta végeztem) nagyon erős fájdalom keletkezett a prosztata táján (csak ülve tudtam meglenni), fokozatosan jött és egy óránál sose tartott tovább. Ez anno rendszeresen megtörtént, havonta egyszer kb.


De ez már évek óta nincs, nem is emlékszem a legutóbbira.


Csak most ez a váladékozás olykor megjelenik, meg furán érzem ott lent. Nem mondom fájdalomnak, csak furcsa.


De van, hogy csak egy napig érzem furán éppen egy kicsit, és hónapokig semmi.

2020. aug. 8. 22:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma is volt a folyás, és egy-két napja is. Pedig a kettő között (ma reggel) beiktattam egy önkielégítést, amelynek során semmi gond nem volt, nem fájt, semmi.
2020. aug. 8. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj orvoshoz!Fog segíteni.
2020. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az önkielégítéshez. A fehér folyás gyakran a húgyhólyag fal belső hámjának leválására utal (hurut), ami lehet fertőzés következménye.
2020. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek azért elmenjek? Viszonylag gyakran visszatérő probléma ez nálam.
2020. aug. 9. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már régen kellett volna elmenned. Holnap munkanap van, fogadnak, irány az urológus.

A csípő vizelet lehet húgyúti fertőzés, a folyás is, de férfiként ritka ez a betegség, nem szabadna rendszeresen tapasztalnod.

2020. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem,ne menj!Majd amikor 8év múlva kiderül,hogy nem lehet gyereked(esetleg műteni is kell),akkor gondolj vissza arra,hogy megérte éveket várni vele!
2020. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozó! Mondd el a dokinak amit ide leírtál. Segít majd ne parázz
2020. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a büdikukisz folyusz szindróma lesz.
2020. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!