Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Próbáltátok már a Biovea...

Próbáltátok már a Biovea oldalt? Megbízhatóak? Minoxidil-es készítményt szeretnék venni, de nem tudom, honnan lenne érdemes.

Figyelt kérdés
Férfias kopaszodásra szeretnék beszerezni Foligain terméket normális áron és őket találtam a legolcsóbbnak, viszont az angol oldalakon sok negatív kommentet látok rájuk. Próbálta már innen valaki, vagy tudtok olyan oldalról, ahol ilyen árkategóriában tudnék Foligaint venni?

2020. aug. 9. 19:23
 1/2 anonim válasza:

Igen, kb 3 hét alatt jött meg, és sajnos fizetni kellett a vámért,áfát és plusz postaköltséget is, kiderült:

Magánszemély által megrendelt áru esetében

0-22 euró között vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény

22,1-150 euró között vámmentes, de 27% áfa terheli a küldeményt

150,1 euró felett kereskedelmi vámtarifa* +27% áfa terheli a küldeményt...

Ezek után innen rendeltem: [link] ez két nap alatt megjött...

2020. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh igen, én is attól féltem, hogy elkapják a vámon. Én végül eBayről rendeltem és elég hamar ideért plusz költség nélkül, de így már tudom, hogy legközelebb se rendeljek Bioveától. Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod!
2020. dec. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!