Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az Urológus TURP műtétnél...

Az Urológus TURP műtétnél meddig szokott vágni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nemsokára műtenek, ez lesz a 4. műtétem az eddigiek sikertelenek voltak(na jó a 3. műtét annyit segített, hogy ki tudom magam pisilni, de az inger alig változott jó irányba.)


Szóval attól tartok, hogy megint nem fog sok változást hozni mert nem vágnak eleget.Azt mondta a doki h a külső záróizomzatig nem "húzzák ki" (eletromos késsel pr.szövet eltávolítás)


38 vaygok és ez miatt nem tudok munkába állni(gyak vizelés miatt) már vagy 6 éve és az évek meg telnek.Nyilván az az érv, ha megsértik a külső záróizomzatot akkor csepeghet vagy inkontinencia.Egyébként már sokmindenkivel beszéltem és sok embernek a sokadik műtét után sikerült a művelet.De azt nem tudom, hogy másoknak hogy ill. meddig vágják ki a szövetet.(gyulladás miatt van az egész ami már nem műlik el, eleinte nem volt ilyen vészes, tehát ezért kellett vágni ha ülni ha nem is birok, de ne szaladgáljak éjszaka 5-6-7x a vécére)



Valakinek van tapasztalata?



2020. aug. 16. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!