Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet influenzás vagyok vagy...

Lehet influenzás vagyok vagy kovidos? Mindenesetre melóznom kell próbaidősként... A flektor por energiaitallal kinyírna? Így sem vagyok valami fényesen, de este 8 ig nyomnom kéne a melót, meg holnap is...

Figyelt kérdés

ápr. 29. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaraton a ki nem hevert influenza, barmi, sokkal tovabb tart, mintha egy-ket napot agyban agonizalnal. En bemennek megmutatni, hogy tenyleg beteg vagyok, es hazamennek, kiiratnam magam.
ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Februárba egy napot játszottam meg így próbaidő második hónapjában előző helyemen, mert akkor meg valami hasmenéses rotavírus kapott el.

Következő héten elküldtek...

ápr. 29. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha már mindenképp tolni akarod, inkább válassz valami kifejezett megfázásra való szert, ami tartalmaz koffeint is. Pl a coldrexben tudom, hogy van, de biztosan másokban is.


A flector eleve nem a légúti fertőzések kezelésére való, pláne nem a lórúgás por (ami ugye nem véletlen vényköteles), és végképp nem energiaitallal keverve.

ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Coldrex, neocitran, aspirin c stb porok nálam hatástalanok, tegnap ugyan otthon voltam, de kalmopyrinből is 7 szem kellett egész nap, hogy valahogy kinézzek embernek...
ápr. 29. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

1. Van teszt, nem is drága, szóval ki tudod szűrni, hogy melyik a bajod.

2. Ilyen betegen ha dolgozol, nemhogy később gyógyulsz, de akár még rosszabbodhat is az állapotod, vagy akár szövődménye is lehet.

3. Ha felhívod a főnököd (és valóban ennyire rosszul vagy, akkor az a hangodon is hallatszódik) elmondod, hogy mi a helyzet, és ha ezért elküld, akkor hidd el, hogy jobban is jártál.

4. Háziorvoshoz menni ha ilyen beteg valaki, akkor az kihagyhatatlan.

ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azert kuldtek el. Amugy mas se hianyzik, mint egy ilyet elkapni. El nem hiszem, hogy szivesebben vettek volna, ha bent terjeszted. Max nem hittek el. Mutasd meg magad, de ne dolgozz.
ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bent vagyok túl a fél műszakon a flektor azért segített bár nem energiaitallal ittam meg, és szerencsére kevesen vannak.


Előző helyen a táppénzes papír sem érdekelte őket.

ápr. 29. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Én is próbaidős vagyok még, bementem dolgozni amikor megbetegedtem, de már csúnyán köhögtem, úgyhogy a főnököm is jobbnak tartotta, ha otthon maradok pár napig. Háziorvos kiírt betegállományba.
ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!