Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól tartok, hogy rövid...

Attól tartok, hogy rövid fitymafékem van?! Segítség! ( Többi lent. )

Figyelt kérdés

A péniszem petyhüdt állapotában még le tudom húzni a fitymát,de nehezen megy,eléggé fáj,feszülést érzek.Minél inkább közeledik a merev állapot felé a péniszem, egyre kevésbé tudom lehúzni a fitymát a makkról, egyre nehezebb, egyre jobban fáj, egyre erősebb a feszülő érzés. Merev állapotban szinte egyáltalán nem tudom,"alig/nem látszik" a makkom. Ha sikerül is lehúznom a fitymát, nem tudom ott tartani, nem marad ott, hanem visszamegy az eredeti állapotba a bőröm ( tehát a makk ismét nem lesz "látható" ). Nemi életet nem élek ( majd szeretnék ), de gyakran, évek óta önkielégítek.

Tényleg fitymafékem van? Szükséges orvoshoz, urológushoz fordulni ezzel? Lehet rendszeres nemi életet élni így? Az óvszer használatát befolyásolja?

( Nem vagyok túlságosan jártas e téren. ) 19/F



2020. aug. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

A válasz: Igen, fitymaszűkületnek hívják, és egy kicsi vágással el kell távolíttatni, mert jelentősen befolyásolja a nemi életet, lévén, hogy még nem volt nővel. állandó fájdalmat nem muszáj egy életen át megszokni!


Jelentkezni háziorvosnál egy urológiai beutalóért kell telefonon, majd urológus megvizsgálja, és egy apró kis metszéssel lokális érzéstelenítéssel elvégzi a kis műtétet! Sok sikert az életben, ezen ne múljon, tegyen érte!

2020. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

2 es,kicsit kevered a kérdést.

Fityma fékről kérdezett. Amit eltaláltál,az valóban kisebb szükűlet

Amiben tévedtél,a házi orvostól ide nem kell beutaló.

A szükület megoldása meg nem egy kis bemetszés.Ilyet a féknél alkalmaznak,de ez sok esetben nem hozza a kivánt eredményt.

2020. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia! vélhetően a féked rövid, azt átmetszéssel orvosolják
2020. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Anonimka! Egymás után önmagad os, az olvasókat is válaszaid egymás utáni sokaságával téveszted meg.


1. válasz ami fent van, megcáfolod válaszom, nehogy nekem legyen igazam, aki ott dolgozott, és napi rutinból műtöttek ilyen betegeket/klienseket...ez nem is betegség, csak egy kis műhiba.


2. Utána meg pont azt válaszolod, 1-egyel lejebb, amit én. Sebészeten is dolgoztam, tudom, miről beszélek..." circum cisio" a kis beavatkozás neve, hát erről ennyit.


A szidó vallásúaknál ez a beavatkozás nagyobb terjedelmű, és neked nem fogom leírni!

2020. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!