Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem rövid a fitymafékem....

Szerintem rövid a fitymafékem. azt mondják hogy ha rövid akkor az első maszturbáláskor el szokott szakadni. de nekem nem szakadt és nem is fáj. van valaki akinek van és nemi életet tud élni??

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mennyire rövid

Ha elszakad az vérzik és fáj szóval inkább menj orvoshoz kérlek.

2020. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"azt mondják hogy ha rövid akkor az első maszturbáláskor el szokott szakadni"


Ki mond ekkora épületes marhaságot?

2020. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Küldj képet privátban, ehhez látni kellene. Egyébként nekem is rövid, de nincs vele gondom. Bárkinek elszakadhat ha nem óvatosan használja. /F/
2020. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy exemnek elszakadt, nem maszturbálás közben hanem többedik aktusnál.

Mutasd meg orvosnak, ha szükséges korrigálja. Szerintem érdemes lehet megcsináltatni, kellemesebb élmény mint, ha x edik önkielégítés közben, vagy élesben lánnyal szakad el. Fájdalmas és vérzik.

2020. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is rövid volt de eléldegéltem vele viszont tavaly kicsit berepedt szex közben. Elmentem urológushoz, aki műtétet javasolt. Pici helyi érzéstelenítés a makkba, 5 perces műtét, némi varrat és kész. Most már semmi nem látszik a hegből. Érzésre pedig sokkal jobb hogy teljesen hátra tudom húzni a bőrt. Százszor jobb lesz utána, nekem legalább is érdemes volt megcsináltatni!
2020. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem rövid a fék, 4 éve szinte minden nap, egy nap akár többször is verem, de még nem szakadt el, sőt szinte rendbe jött tőle.
2020. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor ha nem zavar, szerintem ne törődj vele.
2020. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!