Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni az egyenetlenü...

Mit lehet tenni az egyenetlenül növő arcszőr ellen?

Figyelt kérdés

Bal oldalt teljesen rendben nő, olyan mint egy későn érő 18 éves fiúnak. (ami vagyok.)

Jobb oldalt viszont olyan az arcom mint egy baba hátsó. Egy darab szőrszál sincs. (általában)

Most jelenleg már jó pár hete hozzá se nyúltam, balra már egész sűrű, jobbra alig van valami. Hogy lehetne ezt kiegyensúlyozni? Vágjam le csak a balon, és vágjam amíg a jobb oldal 'be nem éri'? Vagy van valami módszer?



2020. aug. 24. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Borotválkozz amíg nm nõ rendesen
2020. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magamnál ilyet nem tapasztaltam, csak olyat, hogy pelyhedzik és akkor csak itt-ott van szőrzet, nem nézett ki túl jól.

A helyedben azt tenném, amit írsz vagy nem sűrűn néznék tükörbe :D


(Egyébként hajvágóval borotválkozok, mert nem szeretem, hogy a borotvától sebes lesz az arcom, de leginkább az ádámcsutka környéke.)

2020. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!