Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 177/63 jó egy 14 éves fiúnak,...

177/63 jó egy 14 éves fiúnak, esetleg sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Majdnem 15
2010. aug. 6. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen vékony magas fajta, de szerintem jó.
2010. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy és jó,még hízni is fogsz idővel,végre egy szép magas fiú.Tökéletes,de ne cigizz,nem menő dolog,ne kövess másokat,légy önmagad.Ezt csak azért írom,mert nem sokára kezdődik a suli és gondolom most mész középiskolába és sokan ott kezdik el a cigizést,azt hiszik attól nagyok,de a tettektől lesz az ember az.Hiába szívja valaki ha otthon meg anyuci pici fia,aki semmit nem csinál otthon,csak kiszolgáltatja magát.
2010. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sose eszembe nem jutna rágyújtani, sokan kínáltak már, de engem nem hat meg. Inni maximum mértékkel. Soha nem rúgtam be, hülyeség ezt mondani hogy nem fogok, de szerintem fogok. Köszi a válaszokat.
2010. aug. 8. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze idővel mindenki fog inni,de ilyen fiatalon berúgni hülyeség,az adottságaid jók és elég érett is vagy,ha a többiek nem tudtak minden hülyeségbe bele vinni,és csak azért mert sok szívja a cigit,te nemet tudtál mondani.
2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gatyában is minden rendben van szoktad mosni rendesen hátra tudod húzni minden este mosod
2010. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!