Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Információra lenne szükségem...

Információra lenne szükségem körülmetéléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban minden rendben, csak a fitymafék rövid. Elég rövid, de hátra tudom húzni. De ha erekcióm van és pl ülök, nem tudom hátra húzni, mivel a makkba megy minden vér, hatalmasra duzzad és lehetetlen hátrahúzni. Ha valamennyire "kipréselem", ugye összeszorítom a makkot, akkor hátra jön a fityma, de amúgy lehetetlen, vagy iszonyat fájdalmas.


Kérdésem a következő : hol, kinél végeztessem el a műtétet? Pl TB alapon, vagy menjek magánba? 130 ezer ez a "rutinműtét", viszont nem tudom... Ezekben az "esztékás" dolgokban nem igazán bízok.


Tapasztalatok?


Igen tudom, jobb lenne más megoldás, de már nem érdekel. Vágják le, szikkadjon ki, de működjön normálisan, mert ez nem élet, hogy leülök erekcióval és a fityma megfojtja a makkomat...



2020. szept. 5. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is ez van, fitymaszűkület a neve.

Nem tudom miért akarod körülmetéltetni, inkább fizessél ki 170e-et fitymaszűkület műtétre és rövidítsed meg a lábadozást 4-5 héttel, szerintem ennyit megér 40eFt!


Nekem az állóképességem durván 30 perccel hosszabb, ha nincsen visszahúzva a hegyéről, így inkább nem költök műtétre :)

2020. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Ne költs műtétre kettes, élj egy majd később gondot okozó egészségügyi problémával. A te dolgod hogyan baszod szét az életed, de mást ne biztass rá hülyegyerek.
2020. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keressél fel urológust
2020. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, miért jó nem megpróbálni olyan dolgokat amitől esetleg a kecske is megmarad és a káposzta is jóllakik.


Amúgy meg ha pl. csak a fék miatt nem megy hátra akkor bőven elég csak azt eltávolítani.


Na meg ha már úgyis pénzes dolgon gondolkozol, akkor megint csak ott a lehetőség hogy eltávolítás helyett sebészeti úton megjavíttasd a szűkületet (főleg hogy ez nem súlyos szűkület) - pl. a különböző betűkkel illetett beavatkozásokkal (Z meg W plasztika)

2020. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!