Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúknak: Mikor jöttél rá,...

Szellkriszta kérdése:

Fiúknak: Mikor jöttél rá, hogy körülmetélt vagy? (Akiknek nagyon pici korban végezték).

Figyelt kérdés
És úgy érzitek hogy ez természetes, vagy azt, hogy hiányzik valami?

2020. aug. 22. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
6 evesen elsobe kuki vizsgalaton jottem ra mikor a vedo doki mondta h nekem nincs is mit megnezni en meg nem ertettem..full termeszetes erzesre
2020. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit később volt, de ránézésre utána már gyanús volt:D
2020. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam mesélte, hogy az óvodában látta pisiléskor, hogy neki más a fütyije, mint a többi fiúnak és sokáig azt hitte, hogy majd visszanő.
2020. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Engem azért érdekel a téma, mert nemrég szembesültem azzal, ez a ffiaknak milyen súlyos dolog.

Egy barátnőmnek van egy 11 éves fia, mindkettőjükkel jóban vagyok, és így mindkét oldalról hallottam, milyen nehéz ezen átesni kisfiúként és anyaként is.

2021. jan. 12. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert, ez az anyanak miert jelent problemat?
2021. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát... adjuk össze az anya teendőit:

-orvoshoz kell vinni a gyerekét, ahol vmit fognak vele csinálni. És nem szereti a szurit, nyilván.

-hamár a fütyülőjéről van szó, fel kell világosítani korának megfelelően, mert dőltek belőle a kérdések (még engem is megkérdezett, meglepett vele)

-a fentieket kb. egyidőben.


Sztem ezért volt nehéz vagy legalábbis szokatlan szitu az anyának is. De amúgy jól sült el, rendben vannak.

2021. jan. 17. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is óvodás koromban. 4 "beálló" volt a mellékhelységben egymás mellett, össze tudtuk hasonlítani. Nekem elég rövidnek tűnt, pedig a többieknek csak a sok előre lógó bőrrel volt hosszabb. Általában össze keskenyedő véggel.
2021. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, mikor megkérdeztem, hogy miért másabb az enyém, mint a többieké:D
2021. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még 2-en írtak privátban, amiket az engedélyükkel ide átírok, h ne csak én tudjam.


Az egyikük általánosban vette észre, hogy más, mint a többi srác, a másik fiú pedig maszturbálás elkezdésekor jött rá, hogy nincs bőre, hiányzik.

2021. jún. 8. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkora nagy tragédia, mint amekkorának sokan képzelik.
2021. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!