Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhatja a makk érzékenységét?

Okozhatja a makk érzékenységét?

Figyelt kérdés
mostanában szokszor iszom sokat, volt hogy alig kihagyással 1,5-2 héten keresztül majdnem minden este 2 liter bor és hasonló mennyiségeket. napokban vettem észre hogy érzékenyebb a makkom teteje, a nyílásnál, dörzsöli néha a gatya, kellemetlen lépcsőt mászni ha úgy esik lépésnél stb. elváltozást nem látok rajta, elképzelhető hogy mivel a vizeletben is van alkohol irritálhatta és attól?
2020. szept. 15. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:
kifelejtettem volt olyan 8-9 évvel ezelőtt egy fitymaszűkület műtétem ahol orvosi okokból az egészet eltávolították, szóval teljesen szabadon van a makk. sokáig küzdöttem általános túlérzékenységgel is ennek kapcsán
2020. szept. 15. 15:37
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
A vizeketeddel van a gond. Valószínűleg az marja ki szépen lassan. Egyébként meg gratulálok, ez már alkoholizmus.
2020. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!