Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskóm viszket, száraz,...

A herezacskóm viszket, száraz, égő érzéshasonló valakinek?

Figyelt kérdés

Két napja arra keltem hogy vörös és égő visketőérzés volt a herezacskómon, akkor neogranormon kenőccsel kentem be plusz hintőpor. Kellemetlen mert nagyon viszket és ég orvoshoz szégyellek vele elmenni. Nem élek szexuális életet így nem kaptam el senkitől sem nemi betegséget nyilvános wct rég nem használtam. Minden nap ápolom magam így nem vagyok igénytelen sem, ha valaki azt mondaná.

Valaki hasonlót tapasztalt mivel lehet kezelni?



2020. szept. 22. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ártalmatlan irritáció, amit valamilyen ruha, festékanyag vagy kozmetikum váltott ki. Lehet szőrtüsző-gyulladás mechanikus irritáció és bakteriális felülfertőződés útján. Nincs ok aggodalomra, ha a panaszok 3-7 napon belül megszűnnek. A Fenistil gélt javaslom a panaszok enyhítésére.
2020. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ekcéma is lehet és a izgulás ,stressz is kiválthatja,nekem is volt,ha valamiert stresszelek egyböl elöjön,ha tök nyugodt napjaim vannak akkor nincs panaszom
2020. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gombának vannak hasonló tünetei, ahhoz meg nem kell szexuális együttlét, hogy kialakuljon. Sajnos ezzel orvoshoz kell menni, a bőr- és nemibeteg gondozóba menj, még beutaló sem kell, kérsz egy időpontot és ennyi. Láttak ők már ennél sokkal durvábbat, hidd el.
2020. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!