Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Frenulotomia (fitymafék...

Frenulotomia (fitymafék műtét) hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Holnap reggel pontban 8-kor lesz a műtétem helyi érzéstelenítéssel, ami kb. 10 perc lesz. Ennyit tudok a műtétről, ezért ha valakinek, aki olvassa ezt már volt ilyen műtétje és megosztaná velem, annak nagyon örülnék. Sok leírás van ezekről a műtétekről, de engem személyes élmény érdekel, olyantól aki már átélte. Illetve egy ezeken felül is fontosabb kérdésem, hogy az érzéstelenítő előtt kapok valamiféle nyugtatót. Ez lesz az első műtétem és kicsit be vagyok sz*rva :D, főleg hogy nem leszek altatva.

2020. szept. 28. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis érzéstelenítő szúrás a makk alá (ami rohadtul fáj, de leírom, mert már túl vagy rajta biztos) A többit már nem fogod érezni, gyakorlatilag sebész lejjebb varrja a féket, hogy jobban hátra tudjon jönni a makk, és a fityma ne csapódjon vissza. Sokszor ez a műtét a fitymaszűkület mellé szokott kiegészítésként "járni" azaz amikor egy kicsit lecsippentenek a fitymából. kb. 1 hétig pelenka szerű kötést kapsz, nem érheti víz, és gyógyszerrel ápolni kell. Amikor kimegy az érzéstelenítő kellemetlen lesz.
2020. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És milyen magánklinikán, vagy kivel érdemes csináltatni?
2021. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Urológus végzi. A magán fizetős, államinál meg háziorvosi beutalóval lehet intézni. Ambuláns rutinműtét, nem kell befeküdni sem.
2021. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!