Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után mennyi...

Fitymafék műtét után mennyi idő elteltével lehet táncolni?

Figyelt kérdés
Meddig nem lehet járni bulizni? :D Szexig kell várni okés kb 1 hónapot, de a tánc az mégse jár olyan surlodással mint a tánc, főleg, hogy nem is húzodik előre meg hátra és lankadt állapotban van.

2017. jan. 31. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem varj a mutet utantol meg 2 honapot. Fo a biztonsag :)
2017. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Buliba már akár 2 nap után is lehet menni.Semmiben nem akadályoz.Már 2 hét után is finomabban be lehet próbálkozni,izgisebb dolgokra .Nem kell összetéveszteni egy körbe metéléssel .
2017. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha műtétet akarsz, jobb ha akkor vársz egy 1-2 hetet, addig ki se verheted. De létezik most már olyan módszer is, ami után a gyógyulási idő alatt ki is iverheted magadnak meg el is mehetsz táncolni mert nem kell félned attól, hogy felreped és vérezni fog, vagy valami, én is így oldattam meg..
2017. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!