Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Lányok! Szerintetek gáz ha görbe a péniszem? Ugy néz ki mint egy banán. Közben 18,5 cm hosszú és 4,5 cm vastag. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

23/L

2010. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A többi is olyan, mint egy banán, csak az egyenes fajtából-

Én láttam már egynes banánt, sőt, kiflit is!

Viccet félretéve tutira nem gáz.:)

2010. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kis tejszínhab és koktélcseresznye a tetejébe...

...

...

...


Viccet félretéve, csak pár kérdés...

_ Természetesen görbe felfelé, a hasad irányába, vagy egy szakaszon egyenes, azt' mittomén a felénél 1x csak meggörbül vmeik irányba?

_ Téged ez az állapot zavar? Feszélyez? Szexuális életedet milyen irányban befolyásolja? Tenni akarnál ellene?

_ Eddigi bnőid mit mtak? Őket zavarta?


Jah, am. srác vagyok, bocs, de ha problémát okoz, akkor tudd, van erre is megoldás bizonyos esetekben.


Üdv!

2010. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem nagyon hasonló, szinte ugyanezekkel a méretekkel rendelkezem (19.5/4.8; A kerületből számoltam ;)

A farkam kb derékszöget zár be a testemmel, és végig ívelt, de a felétől kicsit jobban lefelé görbül. Ha jól tudom ezzel néhány poziciót nem is tudok majd alkalmazni (még szűz vagyok). Félek is nagyon, de majd megküzdök vele... Sztem neked is menni fog!

2010. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!