Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa sarokfájdalom?

Furcsa sarokfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 2 napja fáj a bal sarkam úgymond jobb oldala.

Csatolok egy képet, körülbelül ott fáj. De inkább a sarkamhoz közelebb.

Ha ráállok, akkor érzem hogy fáj, nem az egész bal sarkam, hanem csak a jobb oldali része.

Mi lehet vele? 21 éves férfi vagyok, nem végzek komoly fizikai munkát sem, tanulok. Nem ütöttem be sehová... Asszem.

Szóval nem értem. Túlsúly az van, viszont sosem volt ilyen gondom.


[link]



2020. okt. 14. 01:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Sőt, ebben a 3-4 napban sulizni sem kellett, itthon voltam, és úgymond lazultam itthon.. nem is értem
2020. okt. 14. 01:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Harántboltozat- vagy hosszantiboltozat-süllyedés (lúdtalp)? Bőrkeményedés esetleg van a talpadon elöl: ez ugyanis erre utalna.


A lábcsontokat egy nagyon összetett szalagrendszer tartja egyben. Ha statikai rendellenesség áll fenn, akkor a fájdalom a szalagok rendkívüli megfeszítettsége miatt felléphet fájdalom látszólag indokolatlan helyeken.

2020. okt. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki a lábam. Nem hinném, hogy lúdtalp, mert azt hiszem annál sokkal egyenesebb a talp.

Bekentem kicsit, hátha segít valamit

2020. okt. 14. 02:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elől nem igazán érzek bőrkeményedést.
2020. okt. 14. 02:22
 5/9 A kérdező kommentje:
A sarkamon viszont nagyon sokszor szokott lenni. De általában ha meglátom akkor kezelni szoktam
2020. okt. 14. 02:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet sarkantyú. Nézesd meg.
2020. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Esetleg talpi bőnye gyulladás.

Menj el dokihoz!

2020. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem volt az utóbbi 2 hétben megterhelve a lábam.. a sarokcsont pedig abból lesz. Van gerincferdülésem, és picit görnyedve jàrok, ha az fontos.
2020. okt. 14. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem volt megterhelve.... mégis sarkantyú alig bírok menni :(
2020. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!