Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más is parázik a prosztata...

Más is parázik a prosztata vizsgálattól? Ma délután megyek urológushoz, és eléggé parázok ettől a vizsgálattól. Nem lehet valahogy helyettesíteni ezt a vizsgálatot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 14:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell aggódnod, nem fog fájni, csak kellemetlen lesz.
2020. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, érthető, hogy ódzkodsz tőle, de pár másodperc az egész. Annyit kibírsz, nem?
2020. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is féltem tőle mielőtt még sose történt velem ilyen. Nem kellemes, de nem fájdalmas.
2020. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Sportból adódóan elég gyakran éri ütés a heréimet, eddig nem tudtam rávenni magamat, de múlthét pénteken eléggé erősen megrúgtak véletlenül és így muszály elmenni vele. Magán orvoshoz megyek, és ott ilyen "általános" vizsgálat van feltüntve, és ahhoz a prosztata vizsgálat is oda van írva.

De viszont mostanra már csak enyhén fáj, de még most ha picit erősebben megnyomódik a herém érzek hasító fájdalmat a végbelem felől.

2020. okt. 16. 14:20
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, mit lehet erre válaszolni. Ez olyasvalami amin előbb-utóbb minden férfinak át kell esnie. Nekem nem fájt, csak kellemetlen volt. Van, aki picit szédeleg utána. A doki ráléptet egy kis sámlira, romantikusan felfektet a vizsgálóasztalra, hallod csattanni a gumikesztyűt, hallod nyomódni a síkosítót, és behatol. Megnyomkodja a prosztatád két oldalát és utána el kell menni pisilni (hogy látszódjon, a prosztatából került-e valami baci a húgyhólyagba). Van olyan aki még élvezi is, pont nemrég volt elég nagy hír hogy Amerikában egy amúgy vészesen homofób csávó elment prosztatavizsgálatra, annyira bejött neki hogy elélvezett tőle, majd úgy elszégyellte ettől magát hogy elővett egy fegyvert és lelőtte az orvost amiért az "megrontotta".


Örülj, hogy nem katétert készülnek belédvezetni, egy autóbaleset után bennem már az is volt, hát...Inkább vállalnék 10 óra prosztatavizsgálatot, mint azt a rohadt katétert még egyszer.

2020. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
A prosztatamasszázs egy valós és élvezhető dolog, akár meleg az illető, akár nem. Tényleg előfordulhat, hogy még élvezni is fogod, ahhoz azonban fontos a nyugalom és relaxáció érzete is.
2020. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5#

Mi vár rám......😨

Így elmondás alapján is nagyon gáz, remélem ki lehet hagyni.

2020. okt. 16. 14:36
 8/27 A kérdező kommentje:
6# Ez vizsgálat, és nagyon nem fogom élvezni az biztos....
2020. okt. 16. 14:38
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
A nok meg minimum evente mennek nogyogyaszhoz rakszures miatt, az sem kellemes, elhiheted. Ennyit siman ki lehet birni, biztos, hogy sort fog keriteni az orvos erre a vizsgalatra is, ha mar ott vagy. Ne aggodj, nem lesz hosszu, ez nem egy fel oras vizsgalat, max par percig kellemetlen, de ennyi.
2020. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Van amikor asztalra kell hajolni (könyökölni) és úgy végzik a vizsgálatot.
2020. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!