Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdek kopaszodni, vagy ez mi?

Kezdek kopaszodni, vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Általában naponta 1-2 (vagy néha több) órát szokott rajtam fejhallgató lenni már évek óta, viszont elkezdtem észre venni, hogy a fejem tetején, ahol a fejhallgató fejpántja van, elkezdett ritkulni a hajam. Ha odanyúlok, nem érzem, hogy kevesebb haj lenne ott, viszont viszont ha a tükör előtt előre hajolok és megnézem, akkor sokkal jobban látszik a fejbőröm, mint a fejem többi részén. Szerintetek ez kopaszodás? A fejhallgató miatt lehet? Mit javasoltok?

17F


2020. okt. 18. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1-2 óra nem túl sok, szóval azt kizárnám. Lehet, hogy korai kopaszodás, igen. Ez általában genetikai, milyen édesapád, nagyapád hajzata?
2020. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Apám kopasz, viszont nő a haja. Nyírni szokta mindíg. Nagyapámnak meg egész dús haja van.

Egyébként eddig ilyen 15 centis hajam volt (bár akkor is éreztem, hogy hátul kicsit ritkább, de akkor nem látszott, mert oldalra volt fésülve), aztán most nyár végén lenyírtam kopaszra, és így nőtt vissza. Ez ellen tudnék valamit tenni? Nem akarom, hogy ennyi idősen hulljon ki a hajam.

2020. okt. 18. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kopaszodás tovább fog terjedni. Nekem a fej elülső részén van egy ilyen folt. Gyerekkoromban alakult ki korpa miatt.
2020. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
A fejhallgatót azért felejtsd el, hogy ne kezdj el 17 évesen megsuketulni is.
2020. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is ilyentájt kezdtem kopaszodni. Akkor nagyon zavart, ma már nem. Ajánlom a Varga cseppeket, azok segítenek, de ha abbahagyod a kúrát, akkor ugyanúgy visszakopaszodsz.
2020. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kizartnak tartom hogy a fejhallgatotol van. Tucatnyi ismerosom, koztuk jo magam is durvan tolja a gep elotti orakat, fejjhallgatoval, es boven nem 17 evesek vagyunk mar. Egyikunk sem kopaszodik. Vagy orokolted valahonnan, vagy csak te sikerultel ilyenre. Korai kopaszodas, se az is lehet, hogy csak ugy tunik, de soha nem leszel kopasz, csak bizonyos helyeken ritkasabban no a hajad.
2020. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Remélem az utóbbi. Egyébként egy elég nehéz stúdiófejhallgatóról van szó, ami rendesen legyalulja a hajam általában. 1 óra használat után még viccel is alig tudom feléleszteni a lenyomott hajam. Biztos, hogy nem ezért van?
2020. okt. 18. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2020. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Dörzsölés, esetleg állandó nyomás hatására kialakulhat ideiglenes kopaszodás. Cseréld le a fejest.
2020. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vettem 45 ezerért:((( Kicsit fájna a szívem, ha le kéne cserélnem egyből. Bár az előzőm is lenyomta a hajam, bár az kicsit kényelmesebb volt.
2020. okt. 18. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!