Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlni nem akaró aranyért...

Múlni nem akaró aranyért befolyásolhatja a vérhigitó? folyt...

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hó napja, hogy előjött az aranyerem, de már használtam kúpot, kenőcsöt, nem egy fajtát./Reparon, Prokterin, Detralex tabletta, kúp és krém! Természetesen az orvos javaslatára! ezen kívül,ha valakinek volt vagy van hasonló problémája, hogyan és mivel szüntette meg?

Közel 3 éve szedek vérhígitót, de ilyen makacs még nem volt az aranyér, hogyha elő is jött!!!


2020. okt. 25. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
reparon és társai nekem sem váltak be, ettol a kremtol viszont 2-3 nap alatt elmult a durva aranyerem: hemorid.
2020. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek gyengék, tonogenes kúpot irass fel fel az 6000 ft. Vagy van 300 ft ért Pharma suppositorium haemhorroidale fono VII. az is jó
2020. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fraxiparin vérhigító injekció pont hogy azonnal elmulasztotta. Előnyösen hat rá nem hátrányosan. Mondjuk én nem véralbadási zavarra kaptam csak műtét miatt. Hemoridel óvatosan. Én brutál allergiát kaptam tőle. Amúgy jó cucc ha nem vagy rá alergiás és külső az aranyér.
2020. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laikuskent mondom csak. Szerintem a verhigito csak azon valtoztatna, hogy a problemas es verzo aranyer erosebben es tovabb verezne. De a problemat nem az okozza.
2020. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyeret, nme aranyért.
2020. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem az a kúp vált be igazán, amit a gyógyszertárban készítenek. Proktológián írták fel. S hozzá egy argentín kenőcsöt, jó drága volt, a nevére már nem emlékszem. Kontrollon (3 hónap múlva) mondta az orvos, hogy teljesen rendbejött az aranyerem.
2020. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tonogenes kup ez a neve. Nem argentin hanem perubalzsam :D
2020. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!