Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek akinek egy heréje...

Szerintetek akinek egy heréje van, az már nem is férfi?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak el kellett távolítania az egyik heréjét, és hiába próbálta eltitkolni, a környezetében mindenki tud róla, és lenézik emiatt. Volt olyan lány aki azt mondta neki, hogy nem is igazán férfi. Pedig Izmos, jóképű, jó tanuló, meg még udvarias is. Szóval igazán férfias tulajdonságok meg vannak benne.

Szerintetek?


Kíváncsi vagyok a válaszotokra.



2020. okt. 29. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A kislányok meg a felszínes p.csák véleményére ne adjon. Nem attól lesz férfi.
2020. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem aztán nem zavarna (nő vagyok). Ismerek olyat, aki nem csinált titkot abból, hogy egy heréje van- ő így született, most született a harmadik gyereke. Egy herével is lehet teljes életet élni, meg családja is lehet. Aki meg igazán szereti, azt pont nem fogja érdekelni (és gondolom nem letolt gatyával megy az első randira).
2020. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem... én nem szoktam lesegetni a heréket.
2020. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Már miért ne lenne az? A többség nem hiszem, hogy emiatt másként nézne rá, azzal a párral meg nem kell foglalkozni, aki ilyen miatt lenézi. Egyrészt nem ő tehet róla, másrészt meg pont nem számít semmit sem.
2020. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
ez jó nagy marhaság. pont azért van belőle kettő, mint a többi páros szervünkből, ha az egyik nem működik, megsérül, még mindig marad egy, ami átveszi a szerepét. a heréje kicsit megnő, és vigan ellátja a feladatát, termeli a hormont, spermiumot, gond nélkül. max jobban kell vigyáznia arra az egyre. véletlenül se rúgdossátok tökön, még poénból se.
2020. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanolyan férfi mint előtte. Nem önszántából távolíttatta el, és nem a nemét alakította át. Ettől függetlenül ugyanolyan ember és ugyanolyan FÉRFI mint előtte. :)
2020. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nos, miért ne lenne... Nem a herék létszámától függ a férfiasság... Lehet, hogy egy herével is sikerül gyermeket nemzeni, de vannak olyan férfiak, akiknek meg van mindkettő és mégis sterilek... Az Ő férfi mivoltukat sem kérdőjelezik meg...
2020. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Nem a heréitől lesz valaki férfi.
2020. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha őt magát zavarja akkor van hereimplantátum.
2020. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ebből is megtanulja hogy az ilyen dolgokat feleslges elmondani.
2020. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!