Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melegitoparna arthat a hereknek?

Melegitoparna arthat a hereknek?

Figyelt kérdés

8 eve huzodo sulyos prosztata es holyag problemaim vannak. A melegitoparna sokat segit. Lehet karos hatasa ha egesz nap melegito parnan ulok meg a hasamat melegitem vele?

Sajnos nagyon fiatalon talalt meg ez a betegseg. Nem orulnek ha kesobb emiatt nem lehetne gyerekem.

Elsosorban azert az egeszsegugyi kovetkezmenyek aggasztanak.


2020. nov. 4. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a herék azért találhatóak a testen kívül, hogy ne melegedjenek túl. A meleg hosszú távon kifejezetten árt. Orvos mit javasolt, kezelnek?
2020. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kezeltek sokaig de semmilyen gyogyszeres kezeles nem hasznalt muteni pedig nem akartak. Orvos is megemlitette a melegitest de nem volt szo arrol hogy mennyi idot csinaljam.

Egy ideje nem voltam urologusnal csak a felirt gyogyszereket szedem.

Most home officeban vagyok, egesz nap melegitem a gat es hasi tajekot kemenyen. Tobbet segit mint a fajdalmas orvosi kezelesek vagy az eros gyogyszerek es termeszetesebb is.

Lehet megkerdezek vmi webdokit, urologushoz honapok mulva megyek csak vissza.

2020. nov. 4. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy terméketlen lesz a sokáig tartó melegtől.
2020. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy a herék milyen melegben vannak közben. Lehet érdemes lenne megnézni egyszer-kétszer munka közben, hogy mennyire lógnak. Ha túlságosan lógnak, laza a herezacskó, akkor érdemes visszavenni a hőmérsékletből. Ha csak a hasadat melegítenéd?

A heréidet nem tudod elválasztani, hogy azok ne melegedjenek annyira?

2020. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd igyekszem vhogy elválasztani a heréket. Érzem hogy szükségem van arra is hogy a gáti részt és fenekemet melegítsem, de azért a hasamnál is ér valamennyit. Asszem többet fogom a hasamat melegíteni és kevesebbet a gátat.
2020. nov. 5. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Megmondanád, hogy mi a bajod, és milyen gyógyszert szedsz, illetve milyen tüneten segít?
2020. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Prosztatagyulladás és hólyagfájdalom szindróma. Nehéz vizelés, folyamatos vizelési inger, nem teljes hólyagürülés, maró hólyag. Ez az alvásban is durván akadályoz. Most Arcoxia-t és Alfetin unot szedek. A nehéz vizelésen segítenek egy kicsit de nem sokat. Kaptam már hólyagba juttatott kezelést, rengeteg gyógyszert és egyéb kellemetlen kezeléseket.

Rengeteget voltam durván felfázva és keményen rongáltam is magam. Nem véletlen alakultak ki ezek a probláémák nagyon fiatalon. Más egészségügyi problémáim is voltak. Nagyon kemény gyerek és fiatal korom volt.

Már könnyebb az életem és vigyázok magamra de nem ilyen egyszerű rendbehozni az egészségügyi problémákat, főleg ilyen ellátás mellett.

A meleg határozottan segít. Többet mint az eddigi kezelések.

2020. nov. 5. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg féle gyógyszert és kezelést próbáltam de egyik sem segített. Most nem szeretnék fel sorolni mindent. Azért csak ezt a 2 szert szedem most mert ami évek alatt nem segített azt nem szedem feleslegesen. Gyógynövényt és természetes gyógymódot rengeteget hazsnálok: kisvirágú füzike + tökmagolaj + intimtorna + pollstimol + magnézium + vitaminkészítmény + kamilla + tőzgáfonya. Az évek alatt rengeteg mindent próbáltam. Most épp ezeket használom
2020. nov. 5. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Húú, hát azt hittem 1-el egyszerűbb a probléma, utána olvastam. Szerintem jelenleg nem kezelnek, kb. olyan, mintha napi 2 tic-tac-ot kapnál. Minden esetre a melegítést én úgy képzelném, hogy teszel a hasadra, vagy pedig a fenekedtől a derekad felé ilyenekkel, csak nem ülsz kifejezetten rá, arra egy puha takaró is elég.. Keress egy másik urológust, mert ettől nem lesz jobb. Jobbulást kívánok! [link]
2020. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért? Szerinted mi számít kezelésnek? Sajnos műteni nem igen akartak, csak egymáshoz küldözgettek az orvosok fájdalmas vizsgálatokra. Urodinámiás vizsgálat, hólyagtükrözés meg ilyenek. Nagyon rosszul viseltem ezeket.
2020. nov. 5. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!