Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hpv szemölcs/condyloma a...

Hpv szemölcs/condyloma a húgycsőben. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kellemetlen téma, sajnos a húgycsövemből kilóg egy hpv szemölcs. Először nem ijedtem meg, mivel neten azt olvastam nem nagy dolog, ecsetelő, krém és ennyi.

Viszont ez a sima szemölcsre igaz, a húgycsőben lévőre nem, azt le kell vágni/műteni...

Kezdtem a bőrgyógyászaton, elküldött urológushoz.

Az urológus elküldött korházba urológiai szakambulanciára. Ott valószínűleg szintén továbbpingpongoznak sebészetre. Minek kell megmutatom a pöcsömet a fél világnak hogy célba érjek? De mindegy, ez mellékszál.

Szoval a kérdésem az lenne, hogy ha valaki járt így, annak milyen tapasztalata van ezekrol? Kicsit félek, életem első műtétje lesz, az is egy elég kényes helyen...


2020. nov. 6. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen, ugy nem para, de hugycsoben tuti mashoz is hozzaernek pakaval
2021. jan. 2. 17:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon belül van?
2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
az elejen kilogott, azt a condyline leszedte, ra egy honapra eppenhogy csak eszrevettem hogy odabent van egy pici, tehat mar nem is latszik kivulrol semmi, csak azert megis idegesit. igazabol a kerdesem igy mar nem is aktualis, mert a legnagyobb problema megoldodott. igy max folyatom a hugycsobe a condylinet, hatha leszedi. csak kicsit szetmar mindent is
2021. jan. 2. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!