Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg belehalhatsz ha tökön...

Tényleg belehalhatsz ha tökön rúgnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
mármint mibe? a fájdalomba? régen fájdalomcsillapítás nélkül vágták le a rabszolgák heréit, és max a fertőzésbe haltak bele
2020. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom, hogy igen. De azt nagyon el kell találni, hogy halálos legyen.
2020. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
94%
Régen szoktak viccelődni, hogy úgy tökön rúglak, hogy a szádon köpök ki a golyóidat. Nos ez persze nem igaz, de meglehet küldeni úgy, hogy nagy baj legyen belőle. Bármibe meg lehet halni, szinte nem is hinné el az ember olyan extrém esetek is lehetnek.
2020. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerimtem ez akkor áll, ha zúzott sérülést szenved egy illető. Mintha olvastam volna, hogy egy féltékeny nő úgy megragadta a párja heréit, hogy belehalt a fájdalomba. Ehhez képest egy sima leharapás vagy levágás csak sima sérülés, mert elmetszi az érző idegeket, amiből állatok és férfiak is felépülnek.
2020. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blaise83 válasza:
Szerintem ez hülyeség. Kötve hiszem, hogy 10 másodperces légszomjnál, kisebb szédüléstől komolyabb hatása lehetbe egy komolyabb tökönrúgásnak. Szerintem még a herék összetörésének a veszélye se állhat fent egy sima rúgástól. Nyilvàn ha magassarkúban, a földön fekve hever egy pasi, akkor az már más szitúáció, más esetben teljesen hihetetlen számomra komolyabb sérülés. Szerintem túl is van lihegve ennek a hatékonysága női önvédelmi szempontból. Bár még nem volt benne részem, lehet ki is próbálnám, ha lenne rá egy önkéntes női jelentkező! :)
2020. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 x0 ***** válasza:
Igen. Megrepedhetnek: belső vérzés, valamint ott mögöttük van csont is, annál ér, ami szintén megrepedhet: szintén belső vérzés. Volt már hogy valaki egyetlen tökönrugásba belehalt.
nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki volt az, aki belehalt?
nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 x0 ***** válasza:
7-es: fogalmam sincs, a weben írták angolul, hogy egy nő tökönrúgta, és bele is halt. Régen láttam már, fogalmam sincs hol. De magyarul is írták nem tudom melyik fórumon, hogy ott alul van csont, mellette ér, az megrepedhet tőle, és lehet halálos is. Extrém ritka egyébként. A belső vérzés elég veszélyes, olyan is volt hogy a pneumatikushoz való sűrített levegőt a seggébe dugták és nem élte túl. A pneumatikus az olyan mint a hidraulikus de nem olajjal hanem sűrített levegővel megy, csövön keresztül, gyorsabb is, véknyabb a cső is, nem robotnak hanem manipulátornak hívják: csak a 2 végponton áll meg, közte nem: a hidraulikus megáll közte is.
nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!