Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Otthon miért nem...

Férfiak! Otthon miért nem ülve pisiltek?

Figyelt kérdés
Nem lenne kényelmesebb és tisztább is leülni? Ahelyett, hogy fröcsög a pisi a WC mellé vagy mögé.
2020. nov. 15. 18:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%

Eddig minden pasim ülve pisilt, bár egyiknek sem mondtam.

Igényes pasit kell beválasztani 🤷‍♀️

2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Nők! Ti otthon miért nem állva pisiltek? Sokkal gyorsabban végezhetnétek és nem pazarolnátok el energiát a leülés-felállás procedúrájával.
2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez ülőke kiképzéstől függően ülve is fröcsöghet mindenfelé. Amúgy meg kinek mi van megszokva.
2020. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem indig fröcsög, ha jól célzol. 😀

Amúgy állva nekem kényelmesebb, azért szoktam otthon is úgy.

Viszont ha mégis fröcsögne és zavarna valakit a családomból, akkor nem lenne gondom azzal hogy mindig leüljek.

2020. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%
Pont azért amiért a nők nem állva pisilnek, hanem ülve.
2020. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Igényes pasi, aki ülve pisil. LOL :-)
2020. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
43%
Akkor én kivétel vagyok. Kiskorom óta úgy neveltek hogy pisilni ülve, hogy ne fröcsögjön mindenfelé. Nem hogy bajom nincs ezzel, de nekem az ülve pisilés a természetes. Nyilván ha van piszoár, az más. De otthon, a saját WC-mben csak ülve.
2020. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem igényesség, hanem megszokás kérdése, egy igényes férfi után nem mondod meg hogyan vizelt, mert semmi nyom nem marad a wc-ben, innentől viszont akár fejen állva is vizelhetnénk ahhoz sem lenne senkinek semmi köze.
2020. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
55%

6, igen, az igényes ülve pisil, ebből nem kell macsókérdést csinálni. Ha állva pisilsz akkor gondolom te takarítod a vécét meg a sok kis pisipöttyödet körülötte 🤷‍♀️

Én biztos nem takarítanám utánad mikor könnyen meg is előzhetnéd ha leülnél, de ha találtál egy nőt aki házicselédként viselkedik egyenrangú társ helyett, akkor éljetek boldogan. Hacsak nem anyuci takarítja utánad a mamahotelben.

Igényes pasi nem fröcsögi össze a vécé környékét, mert zavarná a dolog.

Ellenben ha még intelligens is akkor nem macsózik otthon ahol senki nem látja hogy ülve pisil 🤷‍♀️

2020. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Kultúrált költő vagyok

Csak akkor pisilek ülve

Ha szarok

2020. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!