Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás lehetséges?...

Prosztatagyulladás lehetséges? Az eltarthat évekig is? Nagyon sokszor fáj a herém fölött, meg a heréim mellett.

Figyelt kérdés
Voltam már kb minden orvosnál. Urulogsnál 2x, volt hogy egyszer ott a hasamnál, meg a heréimnél volt valami röngen is nem tudom pontosan mi a neve, ott sem volt semmi. Volt here röntgen is és soha semmit nem talált. Meg is "fogta", úgy se talált semmit. Mi lehet a probléma? 2 éve van ez.

2020. nov. 16. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy serdülőkorban vagyok. Ezek mellett még ilyen tüneteim vannak: Nagyon érzékenyek a heréim, és van olyan ha csak megmozdulnak a heréim, akkor pl, beszúr az "alhasam" a heréim fölött. Nagyon furcsa, nem kibirhatatlan, és nem is folyamatos, van hogy pl csak 1 hétig ilyen, utána 1 hónapig semmi.
2020. nov. 16. 13:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ritkán önkielégítesz? Esetleg még sérvre gondoltam, de azt a röntgen alapján megmondták volna.
2020. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy semmi bajom, csak szimplán ennyire érzékenyek a heréim?
2020. nov. 16. 13:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, azzal nincs probléma, elégszer önkielégitek :D Nem hinném hogy sérv, és azt mondom, már lassan 2 éve fent áll ez a probléma.
2020. nov. 16. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem normalis, en addig mennek orvostol orvosig,amig nem szuletik valami megoldas. Egy egeszseges embernel nincs fajdalom. Tuti van valami, csak nem tudom, rossz volt eppen a gep, amivel nezte, vagy nem volt eleg alapos az orvos, es nem vette eszre.... elofordul sajnos ilyen.
2020. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mivel semmi más problémám nincs. Eszek rendesen, széklet normális, sportolok, vitamint szedek. Nem vagyok se túlsúlyos, se vékony. Igazából csak ez van.
2020. nov. 16. 13:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Urulógusnál is 2x voltam, háziorvos is megvizsgált, ezenkivul volt 1 here röngten, meg még 1x röngten amibe benne volt az alhasam meg a herém. Nem tudom.
2020. nov. 16. 13:43
 8/10 TR75 ***** válasza:
Kék here szindróma (vőlegény betegség)?
2020. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam, elég sokszor önkielégitek. Nem hinném hogy az a probléma. Sőt, biztos nem.
2020. nov. 16. 13:43
 10/10 anonim válasza:
Véleményem szerint lehet here viszértágulat. Nekem prosztatagyulladásom van. amitől nehezen pisilek és az erőlködéstől hereviszerem is lett. Gyakran fáj a herém teteje és húzós, szúrós érzés, csak műteni lehet, ha nagyon zavar.
2020. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!