Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koronavirus idején van nemibet...

Koronavirus idején van nemibeteg gondozo?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretnem magam megvizsgaltstni mert 1 hete viszket a hugycsovem,ritkán eg.. elotte 1 héttel lefeküdtem valakivel.

Lehet hogy tripper vagy valami?

A korona idejen a korhazban mukodik elozetes egyeztetes alapjan a bor es nemibeteg gondozo? Köszönöm!



2020. nov. 17. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fehivod holnap reggel az illetekes korhazat es megkerdezed. Mellesleg urulogiat javaslom, ott vesznek kenetet es vizeletet is.
2020. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszonom ,akkor majd azt fogom. Remelem nem szunetelnek ezek a dolgok..
2020. nov. 17. 00:30
 3/21 A kérdező kommentje:
De otlet hogy mi lehet?
2020. nov. 17. 01:47
 4/21 A kérdező kommentje:
A tuneteim: A hugycsovem viszket kivul,nem tunik nekem pirosnak, nagyon minimalis attetszo/feheres valami jon ki de epp hogy latni,meg a herezacskom alatt "belul" viszket vagy nemtudom fura erzes. Egyebkent nem faj pisilni,nem veres a pisim,szep feher. Egni nagyon ritkan egy pillanatra "beleszur".. Mas nincs. A lannyal a honap elejen feküdtem le elsején azthiszem,azutan semmi bajom nemvolt,viszont mult hetvegen is lefekudtem ugyan ezzel a lannyal,eleg kemeny menetet toltunk,ra 2 napra kezdodott ez,kenegettem canestennel hatha de neha elmulik aztan eljon ismet,hozza teszem hogy rendszeresen maszturbalok,lehet neha sokat is,lehet akar ez is a baj?
2020. nov. 17. 01:51
 5/21 anonim ***** válasza:
A maszturbalasnak semmi koze hozza, valoszinuleg egy bakterialis fertozes lesz, a ferfiaknal annyira nem jellemzo a gomba amugysem. Valszeg a csajnak volt valami baja. Biztosat csak az orvos mondhat. Ne s*arjal ettol. Vagy urulogiara mesz, vagy nemibeteg gondozoba, igazabol tok mindegy, a vizeletet mindenhol leveszik. Napi 20-30 beteget fogadnak, szoval nem fogsz kilogni kozulok a bajoddal.
2020. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nincs bor es nemibeteg gondozoba orvos,most akartam idopontot kerni,aztmondjak nem tudjak mikor lesz,tok jo 😄
2020. nov. 17. 10:40
 7/21 anonim ***** válasza:
Marad a magán doki.
2020. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kenegesd Canestennel kitartóan, nem oldja meg 2 nap alatt. Szerintem gomba. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, túlzott tisztálkodástól is kialakulhat. Szóval reggel és este kend be Canestennel, a kettő között meg szerintem nem lenne hülyeség széttört GynOphilus laktobacilusos hüvelykapszulát széttörni és a porral kenegetni. A laktobacik egyensúlyban fogják tartani a gombákat, a Canesten meg irtani fogja a gombákat, így tényleg nem sok idő alatt helyre tudsz jönni. De a kapszula és a Canesten közt teljen el 4-5 óra. Én legalábbis hüvelygombánál így szoktam. És nem, ez nem nemibetegség elsősorban, hanem tényleg simán okozhatja a hüvelyflóra felborulása is, pl. szappanos lemosástól. El tudom képzelni,hogy egy durva menetnél is felborulhat az egyensúly, akár hámsérülések miatt. Szóval próbáld meg ezt csinálni, 4-5 nap után már látványos javulásnak kell lennie, de igazából emlékeim szerint nekem 2-3 nap alatt elmulasztotta. Csak ne hagyd abba rögtön, mert visszajöhet. Mondjuk 1 hétig minimum kenegesd és még legalább 1-2 hétig használj laktobacilusos kapszulát széttörve.
2020. nov. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért ésszel kell kalandba bocsátkozni.

Nagyon komoly bajod is lehet ha nem kezelik.

2020. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a Canestenes öngyógyítást. Mintha valami Isteni elixír lenne úgy csinál itt néhány ember.

A tünetek alapján ez amúgy is bakteriális fertőzés.

2020. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!