Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Condyline. Hpv. Ki hogy küzd...

Condyline. Hpv. Ki hogy küzd ellene?

Figyelt kérdés
Nekem par honapja diagnosztizálták. Egy kisebb szemölcs volt a húgycsövem végén, azt kimetszették, irtak fel virus ellen gyógyszert. Azt beszedtem. Barátnőmmel óvszert használtunk. Egy ideig semmi nem volt, de aztán sok apróbb lett a fitymámon belül. Condyline kenőcs. Jól ki is marta. Mellette vitaminokat szedek, immunerősitőket. İtalozni szoktam, dohányozni nem. Kérdésem, kinek mi vált be? Valakitől azt hallottam, hogy körülmetéssel elmultak neki. Valamint az is érdekelne, hogy a condyline ecsetelöre az van irva szo szerint:"A nemi érintkezést a teljes gyógyulásig kerülni kell. A nemi szerveken levő kondilóma akuminátum függölyök fertőzőek, és átvihetők a szexuális partnerre. Nemi érintkezéskor ezért óvszert kell használni." az orvosom azt mondta, használjak ovszert. De csak ennyit. tehát most hetekig nem érintkezhetek nemi ùton óvszerrel a baratnömmel?

2020. nov. 18. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

nekemis hugycso vegen volt(meg mostis van talán, csak szunetet tartok az ecsetelessel.

Nekemis muteni akartak de szerencsere a virus miatt nemtudtak, ezert ecseteltem.

nekem kiszaradt tole a fitymam egy savban korbe, es fitymafekem is kicsit, es most sebes, szuknek erzem. ha nincs szerencsem akkor most lesz egy jo kis fitymaszukuletem, tehat veszelyes cucc ez a condyline. tutira csak a szemolcsre rakj, illetve utana ha megszaradt az egesz makkod kend be bepanthennel vagy neogranormonnal(testapolot ne) es ugy huzd vissza a fitymad, ugy hatha nem szaritja ki. illetve 2 nap hasznalat utan pihentesd par napig.

Ha kiszarad valamennyire is akkor tuti nemkene szexelni, nehogy sebes legyen. F

2020. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. nekem már egyszer az egész fitymaalatti részt kimarta ez a cucc, talán vérzett is. plusz a makkon is lett töle egy nagy seb. viszon aloe verás sebre való spray 2-3 nap alatt teljesen rendbetette. ajánlom. dm, rossmannban lehet venni. amugy az érdekel, hogy esetleg a gumival továbbvihetem-e más részekre is a fertőzést. mivel nekem csak a hugycsőnyílásban volt a műtétig. aztán, mikor meggyógyult, mintha az óvszerrel továbbvittem volna más helyekre, ahol addig nem volt. borzalmas. remélem sikerül megszabadulnom ezektől a mocskoktól meg neked is. mert már lelkileg is kiakaszt. jobbulást
2020. nov. 20. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem aztmondták gumival lehet szexelni, úgy nemtudod átadni. Terjedni rajtad meg nem a szex miatt fog.

Mikor neked is kimarta, te is szűknek érezted a fitymád míg meg nem gyógyult?

1-es vagyok

2020. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. szűk volt. de nekem annyira kimarta, hogy a seb miatt lehetett szűk. viszont most is szűkebbnek érzem, ahogy ecsetelem. szerintem ez normális, bár egy orvos szerintem jo lenne, ha látna, ha rosszabbodik.
2020. nov. 21. 07:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nekem is javul, ugyhogy kezdek megnyugodni. tehat sebesen szuk volt de mikor meggyogyult visszaallt az eredeti allapotba?
2020. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosan
2020. nov. 22. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ohh halistennek, azthittem mar engem ver a sors eloszor a hpv-vel aztan szukulettel😀 koszi szepen a valaszt, es jobbulast😀
2020. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a gumi sem ved minden esetben a HPV ellen, negativ teszt kell, hogy ujra szexelhess.
2020. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!