Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Condyline utan kiszaradt...

Condyline utan kiszaradt sebes fityma?

Figyelt kérdés

Hugycso kondilomara hasznaltam condylinet, csak oda hasznaltam tehat nem locsoltam szet az egeszet a cerkán, ezért nem is értem hogy ez wtf. Kor alakban egy savban ki van szaradva feheredve a fitymam, sebes is picit 1-2 helyen.

Amitol aggodok hogy szukebben fog begogyulni, mert is kicsit fajdalmas hatrahuzni(de gondolom azert mert ki van szaradva, igy nem olyan rugalmas) kenem az egeszet bepanthennel, de veszek majd neogranormont is. a kerdesem az lenne hogy piszkaljam/hordjam hatrahuzva hogy ne gyogyuljon szukre, vagy alapbol nornalisan meg fog gyogyulni? Nagyon remelem hogy csak azert erzem szuknek mert sebes es szaraz, nem azert mert osszefog szukulni.

koszonom a valaszokat! 24F


2020. nov. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, és neki mutasd meg, majd ő ad tanácsot. 24 évesen legyen kis felelősségérzeted már.
2020. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mennék, de a virus miatt nincs se borgyogyasz se urologus:/
2020. nov. 18. 20:25
 3/3 anonim válasza:
Hali én is ezzel küzdök,irj
2020. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!