Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom ide tartozik-e de...

Nem tudom ide tartozik-e de tényleg lehet olyan hogy a sok maszturbálástol érzéktelenné válik a farkam? Mert valahol olvastam már ilyet és amikor hozzá érek mintha nem érezném mikor hozzá érek sajnos nem tudom hogy régen jobban éreztem-e.

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem b@romsàg. Lehet csak beképzeled magadnak kicsit,vagy nincs akkora vágyad mint régen.
2020. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Tini koromban szinte fájt ha fityma nélkül hozzáértem a makkomhoz, ma már kb. nem is érzem.
2020. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Tini és fiatal felnőtt korban a fajfenntartás miatt tud szinte fájdalmasan érzékeny lenni. A természet alkotta meg így .
2020. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami igen, ha erősen szorongatod verés közben akkor előbb utóbb "edzett" lesz és ha nővel csinálod akkor az is lehet hogy nem fogod érezni hogy benne vagy. Pihentesd magad kicsit és ne verd, hátha jobb lesz kis pihenő után.
2020. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!