Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly probléma vagy ez...

Komoly probléma vagy ez normális férfiaknál?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy normális -e, de abban az időszakban amikor "izgalmi állapotban" vagyok és nem tudok időben "üríteni", abban az esetben alhasi tájékon megfájdul, görcsöl. Főleg vizelés, székelés után jellemző és általában max. 1 órán át tart a fájdalom, de napjában többször jelentkezik.


Néhány napon belül elmúlik vagy ejakuláció után azonnal. Ezután ismét napokig, hetekig fájdalommentes.


Sajnos jellemző rám, hogy a legvégső esetben járok orvoshoz, és látható, hogy a fenti probléma orvosolható házilag. Viszont most spermavizsgálatra készülök, és nagyon félek, hogy emiatt baj lesz. Talán valami régóta elhúzódó gyulladás aminek már komoly szövődményei is lehetnek. Talán nem.


Mit gondoltok, lehet baj?



2020. nov. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen gond soha nem volt és nem gondolom hogy normális hogyha nem élvezel el, akkor utána ilyen szinten fáj.
2020. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Angel3000 ***** válasza:
4%
Szia! Ilyen lehet fiatal férfiaknàl! „kangôrcsnek“ mondjàk! Rendszeres sexuàlis élet utàn meg fog idôvel szûnni ez az érzés! Nem kell aggòdnod! Minden jòt!
2020. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Inkább vőlegénybetegség a neve.
2020. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Agglegénygörcs :)
2020. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normál szerintem.
2020. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy, milyen gyakran vered?

Használj viagrát

2020. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

31 vagyok

amikor szexuálisan aktívabb vagyok, értelemszerűen nincs gond, inkább hosszabb kihagyások után jelentkezik (kb. 2 hét)

2020. nov. 27. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
az mindenkinél így van, ha rászokott a gyakori masztira, akkor sajnos nincs leszokás... Úgyértem 2 hét kihagyás után fájni fog
2020. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az havi 1-2 alkalom, ínséges időkben, de jellemezően inkább nemi kapcsolatban élek
2020. nov. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!