Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egészségügyi problémáka...

Milyen egészségügyi problémákat okozhat a férfiaknak a szűk (skinny) nadrág viselése?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
kinyirhatja a herét
2017. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Nemzési problémákat okozhat. A here azért van kívül a testen, mert a spermiumok a testhőnél alacsonyabb hőmérsékleten tudnak megfelelően működni. Ha a herét hozzászorítják a testhez, magasabb lesz a hőmérséklet, ami nem túl kedvező.
2017. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, viseld nyugodtan, ha kényelmesnek vagy szépnek találod. Úgyis megunod, vagy kimegy a divatból.
2017. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmit nem okoz. :) Tapasztalat! :)


Elvileg valóban azért van a here a zacsiban hogy hűvösebb legyen neki, de ez csak akkor ér valamit, ha az alsógatya is tök laza, amiben szabadon lengedezni tud. Ha felveszel egy feszülős alsót, onnantól kezdve a hőmérséklet szempontjából teljesen mindegy, hogy mennyire feszül rád a skinny farmer.

A többség pedig alapból feszülős boxert, vagy fecskét hord bármilyen farmerhez, ezek közül mindkettő a testedhez nyomja.


Ami miatt viszont előnyös a skinny farmer, hogy sztreccses az anyaguk általában, emiatt amikor leülsz nem fog szorítani, nem nyomja el a vérkeringést, mert nyúlik az anyag, kényelmes lesz. Nem úgy mint a sima bővebb nadrágok, amik leüléskor általában nyomnak annak ellenére, hogy álló helyzetben bővebbek. Leüléskor viszont nem nyúlik semmit.


Én gyerekkorom óta feszülős alsókat használok, és legalább 12 éve csak feszes skinny farmerokat hordok. Illetve már előtte a trapézos korszakban is olyat hordtam, ami fenéken, combon és heréknél is teljesen feszülős volt, csak térdtől lefelé volt bővebb. Már akkor skinny-t hordtam, amikor még csak a csajoknál kezdett divat lenni, így sokáig csak női skinny farmerjaim voltak. Eddig semmilyen problémám nem volt belőle, pedig én aztán skinnyből is a legszorosabbakat szeretem.

A heréim tökéletesen működnek, a pici gyerekeim a bizonyíték rá. :)

2018. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!